Alte știri din fotbal
În timpul umilinței cu Tromso, Nelu Varga a decis să îl demită pe Folha și a sunat antrenorul dorit! Răspunsul a venit pe loc
6
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Înseamnă că nu mă cunoașteți bine”
2
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
4
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Românul acționar la Tromso a numit marea diferență între fotbalul norvegian și cel românesc: „Exact cum a spus Camora!”
0
Se poate și mai rău! CFR Cluj - Tromso 0-5 nu a fost cel mai drastic eșec el serii europene
0
Florin Prunea, dizgrațios pe stadion, ca delegat UEFA: „Vă arăt ceva frumos. E ce trebuie, fratello?”
2
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
19
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Consumatorii casnici nu vor fi deconectați, a anunțat Ilie Bolojan. Marile ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de vineri, 7 august 2026: peste jumătate de țară, sub avertizări de ...
Libertatea
hahahahaah aaaa cat esti de frustrat.....asa fara victorie in grupele Ligii Campionilor ave mai multe meciuri jucate in CL decat aveti voi in toata "istoria" in cupele europene..Hhahahahahhhaaaa frustratilor mars la TV ca vad ca cum necum urmariti meciurile Stelei ...normal ce-i frumos si lui dumnezeu ii place..cu totii in sufletele voastre sunteti Stelisti mai fraierilor dar va este greu sa recunoasteti..si nu e nici o rusine in Romania exista Steaua si restul echipelor ...Regina si cenusaresel care se multumesc cu frimiturile de la masa Stelei....hai ca incepe repriza a doua cu totii la televizor..
Asta e,...unii joaca pe acolo, altii...inca se "pregatesc in liniste"..sau se gandesc ce frumos ar fi...
hai sa zicem dar noi am evoluat si voi tot periferie ati ramas :))))))))))))))))))) si asa o sa sfarsiti
Mai e o repriza, in care Aktobe e tot gazda... Sunt mai obositi si poate mai deprimati ca sunt condusi, dar poate vor fi si mai ambitiosi acum. Daca Steaua tine scorul pana la final, e bine. Si un egal la final ar fi bun, ca la Bucuresti e clar ca Steaua ii bate.
Maricele??!! Iar ai scos botu' pe forum? Parcă erai plecat la Lidl.
Nu numai ca i intereseaza , dar atat de frustrati au ajuns ,de comenteaza fiecare faza, ratare . Practic echipa lor trece pe locul secund acum.
clubul mare si nume istoric 5DINAMO la insolventa si faliment dute drak de gunoi5
Imi aduc aminte cand in romania veneau echipe cu staif si echipele noastre dominau si atacau in valuri iar la sfarsit scorul era 0-1....Asemenea faze fac diferenta intre echipele mici si cele cu experienta,..ca sa nu zic "mari"...:)).
:) Baga mare, frustrat mic...
Desteptule, cand s-a infiintat Dinamo, si acolo era periferia Bucurestiului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.