Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
de ce nu putem recunoaste toate adevarurile? ce daca noi e pakistanezi??? ne doaren bula nu? ce daca suntem nascuti hoti si nu ne plage sa muncim? nu e nimic de rusine ma! si ce daca suntem nezpalati si fugim de zapun ca draq de tamaie? stelisti e cei mai tare!
Hai Steaua!! Fotbalul romanesc are nevoie de cat mai multe puncte.Vad ca sunt multi pe aici care nu inteleg treaba asta;ori au doua clase ori inteligenta unei muste pe moarte.
Tu este proost , tu este retardaat , o eroare.
Uefa Champions League 30.07.2014 Live pe www.TV-Sport-HD.com Aktobe-Steaua ora 18:00-> www.TV-Sport-HD.com + Toate posturile Tv din Romania !!! Intra si tu acum ! E GRATUIT!!!
Tu esti doar un retardaat.
Poate ca timpul asta petrecut pe banca de rezerve ii va face bine lui Sanmartean. Trebuie sa inteleaga ca aici nu este Vaslui (cu tot respectul pentru ei). Aici este Steaua. La clubul asta au evoluat mijlocasi de legenda: Majearu, Boloni, M. Raducanu, Hagi, Petcu, etc. Steaua nu sta in el si in fitele lui. Este talentat, dar la Steaua au trecut multi jucatori talentati care s-au pierdut pentru nimeni nu are rabdare cu jucatorii la clubul acesta.
Eu ii indemn pe toti stelistii sa-si recunoasca originile si obiceiurile. Sunt stelist si nu ma feresc sa recunosc ca ma trag din Pakistan. Am multi prieteni stelisti si majoritatea au rude in India si Nepal si le trimit la aia pachete lunar. Ce daca nu prea ne place munca si ne temem de apa? Noua din neam in neam ne-a placut doar sa "facem" portofele si sa facem dus o data pe an, in timpul musonului. Noi stelisti e cei mai tare!
sa rimeze mai bine...ca doar este de poveste....ultimul vers
Maricel este moldoveanul de "imperator" care, de regulă, postează de pe multe (alte) conturi / clone. A emigrat, cu mai mulți ani în urmă, din ƒundùl Moldovei tocmai în zona ex-comunistă a Germaniei - Berlin. De atunci, în continuu, denigrează România și, în general, tot ce înseamnă poporul român. ..... "Postat de imperator1 (4100 comentarii) Mă k@c pe romania ! 01 Decembrie 2013, 19:30 .................... imperator1 (4112 comentarii) Repet... mă k@c pe romania ! 01 Decembrie 2013, 20:24"
se vede ca bei in cantitati mari....si se pare ca o faci inca din frageda pruncie....asta explica multe....trebuia sa ne spui asta inainte sa ne enervam cu comentariile tale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.