Alte știri din fotbal
Pascual, episod amuzant după venirea la Dinamo: „M-a dus în centru, mi-a arătat «Luca»”
0
A semnat cu Dinamo! Nicolescu a anunțat transferul » E pariul lui Nuno Campos
7
Titularul de la echipa națională, accidentare cu o lună înainte de debutul în Nations League
0
Șumudică i-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Nu mi s-a explicat nimic, nu ştiu ce se întâmplă!”
4
Știri din fotbal internațional
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Parc des Princes este impracticabil: gazon grav afectat! » Unde va juca PSG meciul din startul în Ligue 1
0
Primul antrenor demis din Premier League? El pornește favorit la casele de pariuri!
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
28
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Scad temperaturile și revin ploile în unele zone, la început de săptămână. ...
Libertatea
La fel am fost și noi furați în meciul cu Dinamo, arbitrii romani sunt slabi !
Frustrarea a atins cote alarmante in randul maidanezilor.Ba pacaliciule, tu si la un articol care nu are nicio legatura cu fotbalul romanesc vorbesti de Steaua?Inteleg ca sunteti complexati, e foarte neplacut sa vezi Steaua an de an in Europa, iar voi sa stati si sa inghititi in sec, dar calmati-va.Mai e timp si pt voi.Pregatiti-va ca in fiecare an si poate odata nu mai faceti celebre toate echipele no name cu care jucati.
Uitati-va la meciul dintre Manchester si Bayer,sunt cateva faze suspecte... Dar e mai usor sa ne mancam intre noi.
cind petrescu a favorizat stina in meciul cu ceahlaul au scris doua randuri si au tacut acum infiereaza pe hategan si pe lucescu ca doar un tel au acesti pseudoziaristi dosul lui jiji si cel al slugii sale mmul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.