Alte știri din fotbal
Otto Hindrich a plătit salariile pe o lună la CFR Cluj! » „Situația e dramatică la echipă”
0
Un antrenor din Superligă, la superlativ despre Dinamo: „În ADN-ul clubului există doar campionatul, Cupa României și cupele europene”
0
Au marcat, dar Nuno Campos le-a spus-o în față: „Să le intre în cap”
0
Adrian Mazilu a dat declarația serii: „Dacă nu mă băga, nu cred că marcam” » De când nu mai înscrisese
0
Știri din fotbal internațional
A căzut în tunel sărbătorind un gol care apoi i-a fost anulat!
0
Barca a ratat primul trofeu al sezonului » Gol doar din penalty!
0
Ce au scris belgienii și ce note i-au dat lui Darius Olaru, după primul lui gol la Union
0
Ianis Stoica, pasă de gol în rezultatul-surpriză din Portugalia: nota primită
0
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
6
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
O dronă a intrat dinspre România în Bulgaria și a explodat la 100 de metri ...
Libertatea
„Românii au ajuns să meargă la supermarket ca la muzeu”. Consumul scade de ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
, Te crezi caine ?eu spuneam de caini , nu de catei !!!
ce vrei sa zici cu asta? daca dinamo nu s-a calificat niciodata inseamna ca nu avem dreptul ca microbisti sa ne uitam si sa comentam ucl? cat tupeu nu ne zici si ce sosete sa purtam sau la ce ora avem dreptul sa ne trezim maine?
1-1...cred ca botizan si'a mai revenit
Ce legatura au cainii cu CL ?
Eu locuiesc pe "Valea Teleajenului " hodorogule . Si nu sunt ploiestean . Mai stii si alta localitate in Prahova?
Nu dar prefer poporul spaniol . Nu suport francezii .
Ce dovada ba b///oule !! Uite-te la meci . Ai locuit si tu trei zile in Valea Prahovei si te crezi ploiestean !!
foarte bine asemenea echipe vor pastra renumele UCL nu campioane din malta,lichtenstein si luxemburg,sunt curios ce va mai face platini de acuma incolo ca e clar ca si de pe ruta campioanelor vin in grupe campioanele romaniei,cehiei,belarusului,austriei,elvetiei cam echipe de acest nivel ce va mai face sa apara si echipele altor membrii tururi speciale pentru feroezi si andorrezi platini &sandu&dragomir aceeasi mizerie
esti fan Sociedad?
Sociedad va fi echipa din urna a 4-a pe care vor dori sa o evite toti granzii Europei, pici cu Sociedad din urna a 4-a, mai iei o Borussia Dortmund, Juve sau City din urna a 3-a aia esti, te duci si te culci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.