INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  BULGARIA

VIDEO Un român a dat gol sub privirile noului selecționer! Apariție-surpriză la un meci din preliminariile Ligii

Articol de GSP - Publicat miercuri, 13 iulie 2016 22:20

Selecționerul Christoph Daum a mers azi la Razgrad pentru a urmări meciul dintre Ludogoreț și Mladost Podgorica din turul 2 al UEFA Champions League, scor 2-0.

VEZI VIDEO

Informația că Daum va merge azi la meci a apărut în presa bulgară, care îl anunța titular doar pe Moți, Claudiu Keșeru și Andrei Prepeliță fiind doar rezerve.

Fundașul central Cosmin Moți a reușit să deschidă scorul în minutul 13, din penalty.

Claudiu Keșeru a intrat pe teren în minutul 80 în locul lui Wanderson, în timp ce Prepeliță a rămas pe bancă.

Daum a fost însoțit azi și de secunzii Ionuț Badea și Rudi Verkempinck.