Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
In semn de respect, GSP ar trebui sa scrie despre victoria foarte frumoasa a CFR-ului, nicidecum despre ratarea calificarii in optimile UCL! Sa nu le stricam seara privind partea goala a paharului.
Bravo CFR. Felicitari!
maine nu o sa vedeti nici o oaie pe aici
Bravo CFR. Mandrii ca suntem romani. Paolo Sergio e un antrenor mare, mult peste Ando. Pacat de calificare dar ramanem cu o victorie de povestit nepotilor. Succes Steaua maine.
Stii sah ? Sau ai pus la nimereala nick-ul ??
Sper ca CFR Cluj sa aiba un parcurs cat mai lung in Europa League. Iar maine Steaua sa se califice si ea si ii doresc acelasi lucru....cat mai departe baieti. Oricum felicitari pentru ceea ce au facut aceste echipe pana acum in Europa, nu e putin lucru sa faci 10 p.
bade ,din pacate de-ai tai sunt cei mai efervescenti ,am zis sa am si eu o onomastica usoara aici ,fara injuraturi ,intre "prieteni" dar ai doi de-ai tai de zici ca-s turbati ...
sa se aleaga prafu de braga, sa nu mai aud de ei in europa
Ardelenii au de ce să îşi reproşeze înfrîngerea de pe teren propriu cu Galatasaray, 1-3. rEALLY? aSA INCEPE UN ARTICOL DUPA O VITORIE IN DEPLASARE CU MAN UNITED? TROLOL
A promis el ca nu iese din cutia de carton !!! Sa iei in serios ce peroreaza Mitza este riscant !! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.