INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » SEMIFINALE/BARCELONA-CHELSEA (ÎN TUR 0-1), MÎINE, 21:45, ÎN DIRECT TVR 1 ŞI LIVESCORE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
prostello, taci si inghite :)))))))))))) taci si inghite ca ati pierdut campionatul , iar in curand va luati la revedere si de la Liga :))))))))))) O sa fie JALE MARE LA TZARA!
Stiu ! Bine ca m-ai completat si el, si voi astia care haliti din latrina numita sugestiv Cocalaro Penaldo !
Si prost si analfabet :| cocalarie =)
Si care e problema? La fel iti zic si eu, tot COCALARUL tine azi cu idolul de cocalarie Cristiano Penaldo si? Ce demonstram cu asta? Asta e realitatea si ea nu schimba cu nimic cluburile sau altceva.
Unde am scris eu ca ma dau "mare" suporter? A sti valorile echipei, filozofia, istoria unui club nu inseamna sa fii suporter de la infiintare si pana la desfiintare prietene, scoti niste dume de mi se incetoseaza display-ul. Pai ce, ia spune-mi prietene cati suporteri "adevarati" ai Barcelonei mai sunt astazi care sa fi prins echipa de la infiintare in 1889? Eu nici nu stiu de ce iti raspund. Si nu, nu trebuie sa fie nimic emblematic, nimic de la infiintare, nimic din stereotipiile si conventionalismele astea prafuite cu care vii ca sa fii suporterul unei echipe. Ce spui tu sunt niste traditionalisme expirate, niste mentalitati apuse odata cu regimul ceausist. Revina-ti,
Pai daca tot te dai mare suporter , trebuie sa stii care au fost valorile echipei nu din 94 ci de la infiintare Barcelona nu a inceput sa joace din 94 nici de la Messi , nick-ul il alegi singur , dar daca ai ales un nume de jucator , macar sa fie un jucator emblematic nu ? Si aia nu sunt fani care apar dupa un meci , altfel dupa un alt meci o sa isi mute admiratiile
Tu esti prost cu spasme prietene, scuza-ma ca ti-o zic franc daca tu ai impresia ca autenticitatea unui suporter se masoara in nick-ul ales pe un forum oarecare ba mai mult ca e musai sa fi fost o legenda din istoria clubului ca sa imi pot proba veridicitatea sustinerii mele in timp pentru Barcelona. Si daca n-ar fi fost 1994 si ar fi fost 2012 sa fi deschis si eu tv-ul si sa ma fi indragostit de Barcelona, care ar fi fost problema ipocritilor ? Nu toti incep la un momentdat sa tina c-o echipa? Poate la derby-ul recent au aparut in lume 1000 de fani adevarati real madrid, trebuie sa ii caut sa le rup capul pentru ca nu-s vechi? Esti si sunteti de 2 lei cu argumentul asta, pe bune!
Clar nici cu aia nu mi-e rusine , si aia sunt cu metrosexualul , ei cred ca Ferenc Puskas e var cu Paszkany
Si crezi ca DiStefano pt unii nu este o marca de imbracaminte?
Toti copiii tin cu Barcelona in zilele noastre pentru Messi si tiki-taka , jumatate iti spun ca Zubizareta e un model de mancare si Cruyff a fost un pictor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.