Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat de noul transfer de la Dinamo: „E Dan Petrescu în picioare! O să-l vedeți la echipa națională”
0
Giani Kiriță îl vrea transferat și căpitan la Dinamo: „Ar fi un câștig”
3
Noul căpitan al Rapidului, luat prin surprindere de decizia lui Pancu
0
Sabău face lobby pentru convocarea fotbalistului la națională: „M-a surprins!”
2
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic nu s-a abținut după Portugalia - Croația: „A fost un furt direct!” + Atac la Cristiano Ronaldo
0
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
0
Murat Yakin are grijă de somnul fanilor » Selecționerul Elveției vinde saltele cu somiere în jumătate din țară
1
Carlo Ancelotti, anunț despre situația lui Neymar
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
„Evitați deplasările și luați măsuri de adăpostire”. Mesaj RO-Alert și cod ...
Libertatea
Intamplator e CFR in seara asta. Sa nu ne amagim, oricare din echipele noastre si-o lua rau pe cocoasa cu astia. Nu mai avem valoare. La scandaluri si insulte, in schimb, suntem campioni. Raman la parerea ca Edi nu merita sa plece. Ar fi facut cel putin la fel ca Sumudica.
Ce ziceai Tibi, că te pregătești să ai nepoți.. Eu zic că n-o să mai ai chef de nici un nepot după seara asta HAHAHAHAHA =)))))))))))
Cum ai calculat tu faliment? Ia uite aici: Context: Clubul Metropolitan Estudiantes cerea intrarea în insolvență a celor de la FCSB pentru recuperarea unei sume de aproximativ 15.000 de euro de la clubul lui Gigi Becali. Era vorba de penalități legate de plata întârziată a unei sume de transfer al lui Octavian Popescu
Nu realizezi ca esti penibil? Ati luat supercupa fara sa aveti vreun sut pe poarta Clujului, sunteti buni. Iti dai seama ce buni ati fi fost sa aveti macar un sut.
de ce? daca ne calificam sau nu,tot aia wera. dar cfr astazi intra in faliment daca nu merge mai departe. important este sa nu te elimine echipele in ucl si e.l. intertotul ala nu conteaza din niciun punct de veedere. de aia s-au si dus dupa primul tur toate chipele acasa.
Sic transit Shumudica ... nix pardesium apucat
Keseru mai joaca la Ludogoret? Ca nu-l vad nici pe banca...
Ma intreb uneori, cine e mai prost, tu sau random!? Cred ca sunteti cam pe acolo...
Asta e numarul tau de telefon cu suprataxa, randoom?
Mda, acum suporterii cfr-ului tot or sa gaseasca motive să se bata in Piept ca au căzut de pe un Cal mare. Sa fim seriosi si sa tinem toti capul in pamant. Toate echipele românești au fost jenante. Cu Suburtica cfr se duce sigur la vale, oricum... Nu ca noi ne-am fi procopsit cu palmierul Reghe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.