daniaania  •  29 Iulie 2021, 11:00

Sper sa nu ne mai fure alt arbitru cu elvetienii si acum !!!!

nnnn1
nnnn1  •  29 Iulie 2021, 08:46

Arbitrul a fost de coșmar, nu adversarul, bei gigistilor! Ați uitat cum a fost furată CFR în Elveția? Ați uitat că CFR avea 1-0 în minutul 90? E de la brânză.

wearethechampions
wearethechampions  •  29 Iulie 2021, 08:25

Sa nu uitam totusi ca de batut sezonul trecut i-a batut arbitrul francez, nu YBB. Dar nefiind vorba de echipa cu nune format doar din consoane, gigisepe nu-si aminteste. Acum din pacate CFR e in schimbare, o echipa noua cu alta filozofie de joc. Apararea e varza inca, fundasii nu se sint intre ei. Eu nu prea vad sanse anul asta. Poate macar EL sa prinda.

189254898748309
Claude SH  •  29 Iulie 2021, 08:23
Postat de fibra pe 29 Iulie 2021, 08:18

Iar se viseaza fara temei,daca atat se poate nu ai cum sa te pui impotriva.Numai ca trezirea e groaznica.Daca o echipa din Gibraltar are acasa la tine ocazii clare,nu poti sa ai pretentii mai departe.Ce sa mai zic de celelalte trei echipe,doar o minune poate califica vreuna.

Stai linistit ca vor juca în Conference League, nu le va fi ușor echipelor care joaca cu cei din Gibraltar.

Claude SH  •  29 Iulie 2021, 08:21

Era evident ca CFR era vanata de arbitru, asa e cu anumite echipe când deranjezi. Era minutul 88 și CFR Era calificata în primăvara europeană când vine acel minut în care Balgradean face pe viteazul. Era el asa nervos și voia sa aplice o lecție atacantului lui Young Boys. Știa el ca dacă sare și boxează mingea poate sa-l atingă și pe atacantul elvetian. Prilej foarte bun pentru arbitru sa le acorde o favoare elvețienilor. Ceva de genul în care și Hațegan ii ajuta la nevoie pe elvețieni. Asta se întâmplă anul trecut, acum e mai greu. Apărare nu mai avem și aici nu ma refer doar la fundași deși Grahovac și Cestor nu e ceea ce trebuie acolo. Sincer îl aștept pe Burca, iar Ciobotariu mi se pare mai bun decât Bouhena. Mijlocul ar trebui sa conlucreze cu fundașii iar atacanții sa pună presiune non stop pe mijlocașii adverși. Dacă îl vezi pe Debeliuh ca nu mai poate fugi, îl scoți și pui altul care se sacrifica .

Postat de cfrinho pe 29 Iulie 2021, 00:01

Cu apararea care am aratat-o in mandatul lui Sumi sperantele de a trece de elvetieni sunt egale cu zero. Luam goluri de la oricine. Numai cine nu vrea nu inscrie CFR-ului in acest sezon. Poate Sumudica stie ceva ce noi nu stim, poate are cine stie ce tactica de arsul granelor si otravitul fantanelor pentru a pacali adversarul...fiindca altfel nu exista sperante sa trecem in turul urmator. Vom vedea.