Alte știri din fotbal
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
CFR Cluj a făcut cerere să joace pe Cluj Arena » GSP are răspunsul: „Asta ni s-a transmis”
0
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
2
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
13
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
1
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Mor, pai Petrescu a ratat la toate echipele la care a antrenat in ultimii 10-15 ani in afara Romaniei...
Suporta comentarii alăturarea asta: Cornel Dinu, Stoichiță și Sumudica?!
Cu astfel de articole nu faceți decât să îndepărtați cititori de voi! De ce să faceți un articol negativ dintr-o experiență pozitivă? Pentru fotbalul nostru este o performanță să ajungi în turul 3 preliminat Champions League. Deja e o performanță pentru C.F.R. că a reușit calificare în grupele Conference Legue, haideți să facem articole mai pozitive pentru că dezgustați cu astfel de articole!
Măi măi! Asta nu e statistică de luat în seamă... Dar dacă vorbim de aceast date, vă rog respectuos să ne prezentați următoarele date: antrenor/număr de echipe antrenate în preliminariile Ligii Campionilor. Mulțumesc anticipat!
1 Papura nu vorbeste, se stramba, se schimonoseste. 2 Papura nu e antrenor si nu va antrena niciodata, e prea batran deja. Va ramane la statutul de atarnator.
Bă, da' de toți ratații care se cred antrenori în România și n-au mirosit preliminarii de Liga Campionilor ce să mai zicem? Sunt în vreun clasament? Avem pretenții cam mari de la un fotbal șchiop, condus de habarniști, care își pierde 3 echipe din 4 în luna iulie, când echipele adevărate abia intră în vacanță, eliminate de kazahi și albanezi. Todoran pe ce loc e în clasamentul ăla???
Păi trebuia să ieșiți cu articolasul ăsta înainte de meci, să știm si noi ce ne așteaptă:) Se vede că lui *** îi place tare mult să faca 1-1 acasă, după care ia cel putin 3 chifle in deplasare, ii dau toți să bage la burtica, să aibă pentru drum.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un bufon de antrenor. Daca Papura ar vorbi asa cum vorbeste el, ar fi parfum
***..așa aberezi de parcă cine știe ce campionat valoros avem..nu vezi că marea Craiova nu i în stare să bată pe cineva in cupe?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB, daca n-ar avea sateliti ca Botosani si/sau echipa lui Hagi, n-ar prinde nici play-off-ul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.