Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
3
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
18
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Femeile ISIS, mai crude decât bărbații: „Ne băteau și ne înfometau pe noi, ...
Libertatea
personal imi place mult mutu dar aici, cu sarbii, s-ar putea sa fie niste banuti la mijloc...
il stie cineva pe raul?spania a castigat europenele fara el.putem compara cariera lui mutu cu cea a lui raul?mai lasatima sa vad si fotbal nu numai fite
ceva e putred. baiatul asta nu prea s-a bagat la joc .dece oare?daca nu joci cu sufletul ca sirbii si faci tot felul de fite, nu ai ce cauta la nationala, clar!!!
hahaha,cata reclama va m-ai faceti! '16000 de vizualizari...' ca sa vezi,pana si astia de la federatia romana au intrat pe gsp.ro ca sa vada unde a fost mutu dupa meci. lasati-o balta... si de 3 zile tot stirea asta o citim, despre iresponsabilitatea lui mutu. ok,am inteles ce ati avut de spus cu privire la asta,toti stim,suntem suparati, etc.mai schimbati si voi subiectul! adevarul e ca, fara mutu nu avem echipa! e gresit sa se formeaza echipa pe un singur jucator, da asa e la noi..
aa si de cat sa cenzurati cuvantul J - E - G mai bine ne`ati mai scuti cu reclame astea PESTE TOT RECLAME: LA RADIO, LA TV PE INTERNET NU VA MAI SATURATI DE BANI ?? de asta spun ca suntem o satra de cotoarbe....aa SI DACA CINEVA IL VEDE PE CHIVU CA VA JUCA FOTBAL SA MA TREZEASCA SI PE MINE DIN SOMN!Vinovatul nu e Mutu si nici altii...SUPRIZA SUNT L E PR RE LE FRF`ULUI care ne-au s u p tt toata vlaga fotbalistica! astept mitralierea clanului becalli apoi emigrez in congo! CIUS!
mai lasati-l pe Mutu in pace ca nu el e de vina ca suntem asa slabi ... Federatia e de vina si antrenorul ... Mutu chiar e cel mai bun pe care il avem ...
dar de ce te enerveaza fitzele, figurile si zici ca e bataie de joc...? pesemne esti un stelist din ala "vai-si-amar", suparat ca gigi nu mai baga bani in voi...pai cum sa va dea ma, daca voi ii zice lui jiji "pleaca"?! fiti mai diplomati si va da si voua... pe mine nu ma enerveaza mutu...mai cunosc n oameni pe care nu ii enerveaza. invidia e boala grava, nu se vindeca deodata!
"idiots" poti sa le spui celor din familia ta, bai cioflingarule,nu veni tu aici pe site si incepe sa bagi toti fanii Stelei in aceeasi oala ca imi bag eu ceva in oala de ma*ta!iar faptul ca surdo-Mutul cel drogat are trecut dinamooixt nu are nici o relevanta, fitzele si figurile si bataia de joc fata de toti romanii(esti inclus si tu aici)pe care el le afiseaza te face sa vrei sa-i dai o flegma intre felinare!asa ca bai frustrat dinamooixt,beshi in gatu ma*tii de aici,ca tot frustrat
aia 3 hai ca au jucat la fel ca mutu...dar nu uita de vitezistii banel si surdu, si reprezentatiile lor din trecut=))
Cum a iesit Mutu am primit rapid doua goluri!! Tocmai intrase Goe , linga Ratzoi...hehe...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.