Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Au cumpărat masa de biliard de la bunica din Kansas » „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Bha, la bine si la rau, mergem mai departe. Nu o sa injur pe nimeni, poate putin pe pitzi si cativa jucatori. Nu ma pot enerva asa tare ca si unii dintre voi, cica ii e rusine ca e roman. Bun, nici o problema, ceri azil politic, valea cu tine. In al doilea rand, nu iti plateste nationala sau federatia curentul sau apa incat sa poti scoate asa afirmatii pe gura, e doar un joc, dar 90% in ziua de azi nu inteleg. Te crezi mai Greuceanu ? Dute si joaca in locul lor. Sper sa ne revenim, bafta
De STANCHEVICIUS pe 07.09.2008 la 04:42 #82 puteam sa va dau mai multe goluri dar am jucat cu un picior doar,am fost racit,nevasta m-a parasit si mi-au furat masina.nu mai zic de durerea din picioare,am jucat cu comprese reci,ma durea apul si burta, si aveam o durere groaznica de masea.dar,va asteptam cu partea a doua a cosmarului leton,la vilnius,cand va juca si bunica mea makar mai radem si noi :))
puteam sa va dau mai multe goluri dar am jucat cu un picior doar,am fost racit,nevasta m-a parasit si mi-au furat masina.nu mai zic de durerea din picioare,am jucat cu comprese reci,ma durea apul si burta, si aveam o durere groaznica de masea.dar,va asteptam cu partea a doua a cosmarului leton,la vilnius,cand va juca si bunica mea
SA MA URINEZ PE NATIONALA ROMANIEI SI PE ROMANIA.VREAU AZIL POLITIC IN AFRICA
prietene "un spectator roman" cine te-a calificat la Euro cu o echipa de descultzi???
eu unul,daca as fi piturca,as lua masina si as merge cu 150 km/h.as vira brusc spre un zid gros si mi-as spala PUTIN DOAR din rusinea din aceasta seara de cosmar
cu tine nu mai am ce discuta mah!!! tu continua sa-ti fie rusine ca esti ROMAN!!! om de nimic ce esti!!!!!! marsh
Tu esti sanatos?Spune-mi te rog unjucator de valoare din ekipa Romaniei.Daca sa iei toata ekipa romaniei valoreaza 20 mil.La rusi doar Arshavin valoreaza acum 25 mil,asa ca Rusii la momentul dat sunt cu mult peste Romania,Iti spun de ce: -au un antrenor de valoare nu ca pula de Piturca -au o federatie foarte puternica unde se investeste foarte multi bani -au spirit de lupatori dar nu de vedete cum se cred altii -sunt undeva 10 ekipe de club care fiecare au budgetul de cite 100 mil
SA VA FI RUSINE,NESIMTITILOR!! IN SEARA ASTA MI-E RUSINE CA SUNT ROMAN!!!
ANDO la nationala. Acum! Taraganam decizii care nu mai pot fi aminate! Sau mai bine un strain fara relatii cu mafia Beghali!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.