Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
MIE RUSINE CU echipa asta nationala! Mai bine jucam cu tineretul. Nu se poate asa ceva, am trait sa o vad si pe asta....
Pana acum nu stiu cat timp credeam si eu in Piturca si-l vedeam unul din cei mai buni antrenori.In momentul de fata,vazand ca tot joaca cu un singur atacant de cand se stie mi se pare un antrenor de mana a 2-a.Sa joci acasa cu un singur atacant...cum poti fi ofensiv astfel,cum poti juca spectaculos?Nu mai zic nimic...in afara faptului ca Piti e de vina si sper ca urmasul lui sa nu-i urmeze exemplul.
Piturca ne spune ca nu e nimic rusinos sa pierzi in fata Lituaniei cu 3-0 acasa. Ca sa ai rusine trebuie sa ai bun simt. Bunul simt presupune si un anumit simt al ridicolului care, daca-l ai, te impiedica sa faci astfel de afirmatii. Despre bunul lor simt ne lamurisem demult, aseara s-au acoperit si de ridicol, iar cine crede ca mai rau de-atat nu se poate sa stea linistit: se poate!!!
rusine !!! daca cu astia am furat-o atunci ce pretentii sa mai emitem ?!? asta este nivelul fotbalului romanesc ! rusine inca o data !traiasca coruptia ! tineti-o tot asa ca este bine ! v-ati umplut de bani si noi ca prostii va sustinem ! frf ? SUSTINE CORUPTIA ! trebuie curatenie totala in FRF ! daca erau rezultate mari , coruptia trecea mai neobservata , asa ca epurare totala ! ROMANI ! SUSTINETI TIMISOARA ! TIMISORENI ! SUSTINETI-VA ECHIPA PINA LA MOARTE ! ALB-VIOLET ! CURAJ !
BANCUL ZILEI.ATI VAZUT ROMANIA-LITUANIA?.NU AM VAZUT MUMIA 3 !!!!
t.z.i.g.a.n. este un cuvint de bamat?! pai atunci nici oltean nu putem spune, nici ungur, nici moldovean si cu atit mai putin mitica, care inseamna in limbajul nostru " cel mai de jos animal al regnului, tiritoare fara coloana, o aratare care nu merita nici un scuipat" mitica= locuitor al vlahiei
Ma intreb ce prima de joc au primit jucatorii si mai ales antrenorul nostru. Nu exista penalitati pt astfel de esecuri?
nici macar sa li se ceara vreo explicatie. Probabil vor spune ca au glumit. Au glumit astazi cam mult. De dimineata pana noaptea tarziu. Bravo Tamas esti bun. Meriti ca toata presa sa fie alaturi de tine ca sa iti ridice moralul in urma acestei infrangeri. Esti cel mai bun! Mai ai in minte petrecerile din Poiana Brasov? Daca jurnalistii ar lansa un serial intitulat ” Stim ce-ai facut asta vara”, ar fi bine, sau ar fi lipsiti de fair-play? Ombladon spune asa : “Educa-te singur frate, citest
sa mori de ras nu alta...sa iei bataie in halul asta...de la niste ...viciusi....DICA,CONTRA,TAMAS, SUNTETI PRAF.piti adu altii,incearca-l pe costea cu feroew...MARIUS SI DANIEL NICULAE SUNT INCREDIBIL DE SLABI. SCHIMBA CEVA CA SUNTEM... JENIBILI
Primul meci si prima infrangere. Inceput promitator, sfarsit tragic. Am jucat cu niste expirati ai fotbalului actual, dar noi am expirat de mult. Am expirat de la cap pana la picioare. O echipa in care unii nu isi au locul. Niste tarani. Niste huligani care nu sunt altceva decat niste parveniti in fotbal. Cu ce mana a aruncat Lobont in jurnalisti? N-a aruncat cu mana, a aruncat cu pietre! Asa cum suporterii arunca cu borduri sau scaune. Asta vad, asta fac. Niste idoli de carton care nu merita ni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.