INTERNATIONAL » PRELIMINARII CM 2010 » "FINALA" ROMÂNIA - SERBIA, SÎMBĂTĂ, 28 MARTIE, ORA 20:45, ANTENA 1/ PIŢURCĂ POATE CONTA PE MAX NICU ÎN "DUBLA" CU SERBIA ŞI AUSTRIA
Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo 0-0 » Jale de România! Fără gol la capătul unui derby chinuit
52
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
0
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Maximilian Nicu a jucat multa vreme in Germania si camp. Germaniei e dat pe postul de televiziune ....Eu l-am vazut in vreo 3 partide si joaca destul de bine ,si cred ca e si putin peste Florin Costea.
bine max nicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Sorry, am gresit , era un Citat :)
pai daca nu-i obligatorie, nu inteleg de ce mai faci tam-tam, :)) tu spui ceva, tu, te contrazici :))
chestia aia cu dumnezeu nu este obligatorie.
ciupi..n-ai habar de fotbal..e diferentza mare intre un jucator care joaca mijlocas central..si unul care joaca in banda..calitatile pe care trebuie sa le aiba sunt complet diferite...mai informeaza-te si tu..
Pentru Nelamurire: Daca esti cetatean roman si indeplinesti anumite conditii (printre altele sa fii de 8 ani in Germania, sa cunosti limba etc.) primesti cetatenia germana si nu iti cere nimeni sa renunti la cea romana. A fost mai demult. Acu poti sa ai dubla cetatenie indiferent ca te-ai nascut in Romania sau in Germania! Repet trebuie indeplinite anumite conditii.
stie cineva numerele de azi?
nu, ca doar nemtii or fi mai cu mot! tu ce crezi ca e cu toti acei cetateni turci, dintre care cel putin unul joaca si pentru turcia. germania e o tara cu niste friti c***iosi care comanda celor care fac muncile de jos: turci, romani, est-europeni.
-poate cei care locuiesc in Germania stiu mai bine , dar eu stiam ca nemtii nu permit sa ai 2 cetatenii si ca atunci cand ai cetatenia germana trebuie sa renunti la cetatenia ta (in cazul strainilor). Sau in cazul celor nascuti in Germanie ,cu este Nicu ,le este permis sa isi dobandeasca inca cetatenie??????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.