INTERNATIONAL » PRELIMINARII CM 2010 » FRANŢA - ROMÂNIA, SÎMBĂTĂ, 5 SEPTEMBRIE, ORA 22, TVR1 ŞI GSP.RO
Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
oare credeti ca ma intereseaza de cate ori si-a efectuat necesitatile fiziologice, fiecare jucator, pana la accidentarea lui mutu?cat de tembel poti sa fii sa crezi asa ceva.important e ca fara el nu avem nici cea acea sansa de 0,5% sau cat era.
deacu' hai spuneti si de cate ori a fost Mutu la WC.
exact asta vroiam sa scriu si eu pana sa vad commentul tau.
ba frate , incredibil , ieri moare copilul ala pe teren si voi aveti in ziar stire "Orele dinaintea vestii triste" referitoare la Mutu ... ziaristii lu peste
Mutu, dragul de el, a fost marti seara in club Palladium impreuna cu Rat pana la 6 dimineata si aseara a continuat chermeza in acelasi club cu ate 7 persoane printre care si cativa jucatori ai lui Dinamo... Si voi va agitati sa faceti cheta pentru saracu' baiat...
Razavn Lucescu? sunteti v,a,r,z,a cu m,u,c,i
asta e vestea trista?, ca nu joaca un drogat care ne-a facut tara de rusine?... dar despre tanarul portar care a decedat nu s-a scris decat un articol micut...sincer mai mult s-a scris de capitanul lui Espaniol Barcelona.... Nesimtitilor
Si? ai prefera sa faca audienta pe drama acelui baiat? Vor urma materiale mai ample, dar dupa ce se va efectua autopsia. Baiatul acela avea din pacate o bomba cu ceas in el. Nu are cum sa te omoare o minge, in mod normal. Iar pe Mutu lasati-l naibii in pace. A facut, k tot omul, greseli la viata lui, unele mai mici altele mai mari. Toti gresim, dar de ce trebuie el sa dea socoteala tuturor? E vreun bun public? Sau deja vietile voastre sunt prea frumoase si va plicitisiti?
mizerilor ce tot scrieti de drogangiu asta.....mai bine se ducea el in loc sa moara baitul ala,oricum asta este un terminat....chiar nu vede nimeni ca el este un nimeni.....D-zeu sa il odihneasca pe portarul ala,era doar un copil....si voi mari gazetari scrieti si de bunicile voastre numai sa va vindeti hartoagele!!! RUSINE MAI JEGOSILOR!!!
veste trista e ca a murit portarul ala tanar... nu ca o sa lipseasca mutu... ignorantilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.