Alte știri din fotbal
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
0
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Claudiu Petrila a explicat ratarea sezonului: „Așa m-a prins faza”
0
Știri din fotbal internațional
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
5
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
cu feroe din nou (facem catenacio, sa incercam sa ii batem fara gol), dupa cu luxemburg, lichtenstein si in final cu andora. da, urmeaza o perioada grea. succes baietilor! p.s. propun sa il aducem pe topescu, de aia cred ca nu ma merge nationala.
baaaa!!!ati terminat pe 5 in grupa asta!!!!ce vreti felicitari?sa o sssuuugeti....cea mai de cacat natioanala....ati luat gol de la feroe...!!!!!
poate cineva sami spuna care sunt meciurile urmatoare ale nationalei. amicale?
Daca voi sunteti multumiti dupa ce am luat gol de la Il Feroe... EU NU SUNT! Si sunt sigur ca nimeni nu va mai inghiti multa vreme atitudinea asta in joc, tactica falimentara si lipsa de valoare a jucatorilor selectionati pe pile. Ce-a facut Mara?? Ce-a facut Grigore??? Unde e Banel??? Unde e Bourceanu? Unde e Costea? De ce e Marica inca in lot?!?!?! Cand jucam si noi Fotbal??? La intrebarile astea ce ai raspunde Domnule Lucescu cel mic????
nu conteaza cine e adversarul ...VICTORIE SA FIE ! VA MULTUMIM ! respect.
Felicitari! O minunata victorie! La mai multe! Va multumim! Un grup de suporteri. P.S.: Sunteti minunati!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.