Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
mooooaaa! chiar asa spuse nea razvan lucescu? eu ii propun sa se uite la ungaria cum joaca la mondiale ! mai avem de invatat . cu oechipa de shontorogi fqacem egal si cu argentina
hahaha...comic reply-u ... mai vreau sa adaug ceva...mutu il face pe xavi la freza lejer... ;) :))
In sfarsit 2 vesti bune!! Vor juca Ad Cristea si Roman. Oricum imi mentin parerea.Razvan Lucescu este limitat.
Mai, piciule! Pai se vede ca n-ai incaltat in viata ta o pereche de ghete si sunt convins ca daca ai incerca sa fugi pe teren, ai cadea in nas impiedicandu-te in iarba, iar daca ar trebui sa sutezi de la 20 de metri spre poarta, sa zici mersi dac-ar ajunge mingea pana la careul mic! Singurul dribling de care esti in stare e cel al limbii romane care ti-e la fel de straina ca fotbalul! Asa ca lasa matale lectiile de fotbal si apuca-te de cele de gramatica! Dixit!
Ne trebuia victoria, dar ne-am bagat cu cwrw in poarta. Nu am vazut de mult un joc defensiv asa bun, toti jucatorii au dat tot ce au putut, totusi cred ca mai bine atacam si pierdeam, decat sa facem un egal nemeritat. Fotbalul implica goluri, implica spectacol. Am trisat fotbalul in seara trecuta... Si pentru ce? Ca sa nu ii lasam pe francezi sa mearga la mondiale?? Imaginati-va cum ar fi fost daca romanii ar fi luptat cu atata daruire in atac... chiar daca ar fi fost sa pierdem...
"Răzvan era convins că Surdu îi poate surprinde pe francezi". In schimb i-a surprins pe milioane de romani. Mai putin pe cei care il cunoastem pe Surdu.Din pacate toti atacantii de valoare din teren jucau la ei.Cand Lucescu a spus:"Surprindeti-i",multi n-au inteles pe cine trebuie sa surprinda.Unii l-au surprins pe Borcea,altii pe Becali,ba chiar si Mititelu s-a aratat surprins! la fel cum toti ramanem surprinsi cand Mititelu se "exprimeaza" cu privire la fotbal!
sa nu-l uitam pe marica,,singurul jucator care s-a luptat acolo in fatza de la noi..parca mai era un ametzit pe acolo,o oaie ratacita de la noi dar numai pe jos statea si cu mainile in cap,sa-si faca freza..in skimb mie unul personal mi-a placut apostol,cu tupeu mai mult decat ghioane,a driblat si a surprins in cateva faze..nu-l comparam cu jucatorii de la mijlocul francez,e o diferenta prea mare..
BA VOI SUNTETI CU ADEVARAT FRUSTRATI SI PROSTI....COMPARATI VOI PE APOSTOL CU XAVI PAI ALA II DA CLASA SI LU MUTU FRUSTRATILOR..CEA FACUT ASA DE MULT APOSTOL CA NU SA VAZUT NIMIK DE LA EL...LASS SI TOULALAN LAU ASCUNS PE EL SI PE TOATA ECHIPA ROMANIEI...DECAT CHIVU,RADOI,COMAN SI RAT RESTU RAHAT NIMIK..FRUSTRATILOR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.