Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Tragere la sorți: 4 posibili adversari pentru Universitatea Cluj în turul doi preliminar din Europa League
0
Boxe uriașe, steaguri și muzică tradițională » Au trăit la maximum primul meci din istoria țării lor la Mondial
0
Davor Sucker vine cu o informație de ultima oră: „Luka Modric, înapoi la Real Madrid în această vară”
0
Tragere la sorți: noi emoții pentru Craiova » 6 posibili adversari pentru campioană în turul doi preliminar al Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Metrorex, prinsă cu lucrări fictive, dar achitate pe Magistrala 6. Plăți ...
Libertatea
cumetre tarani sunt peste tot si la cluj si la timisoara si la iasi constanta si unde mai vrei tu ...realizezi ca si in bucuresti sunt doldora ...deci trage tu concluzia
Era vorba de traditie fotbalistica...
Pe organizatori nu-i intereseaza ce se-ntampla pe teren, ci vor doar sa-si scoata investitia, plus profitul.
Si pe mine ma enerveaza la culme zgomotul ala. Oare nu s-ar putea transmite cu sunet de fond diminuat din studiou? Si asa, ca sa aud comentatorii trebuie sa dau sonorul tare, caz in care ma dispera maimutele alea cu trompetele lor.
Eu ma refer strict la fotbal, nu la obiceiurile specifice unei regiuni. Nu-s nici din vestul tarii, insa de unde sunt eu, nu prea intalnesc trivialitati sau mai rau, batai pe stadioane.
Ar fi cea mai mare obraznicie interzicerea acelor trompete!acesta e obiceiul!deci cu totii sa se adapteze!nu mergem intr-o tara ca sa ne impunem noi regulile, ci mergem intr-o tara ca sa respectam regulile!
ai zapacit smetiile si tu cu mitici tai ,faceti`va enclava in vest ca vad ca de abia va mai suportati ,oti fi si voi vr`un monaco si nu am vazut eu ???
asa cum zice si julesverne,poate ei se uita la noi chioras cand ne vand cum racnim pe stadion..fiecare cu modul lui de a-si incuraja echipa.intr-adevar,si eu mi-as dori sa vad in Africa de Sud fulare,steaguri,toata lumea sa cante,sa topaie si asa mai departe,dar ma conformez.va fi ceva inedit.
pai e normal ce zici tu ,decat sa spurci pe cineva de toti mortii mai bine suflii in trompeta ,mirel radoi stieee.si tu ar trebui sa stii .doar ca nici sa accept ca orice mod ciudat de a te manifestat e si in regula .plus ca pe mine unu nu stiu pe tine ma intereseaza spectacolul din teren si mai putin cel din tribune ...si cu siguranta sunt jucatorii care nu se pot concentra la adevarata lor valoare in astfel de conditii ,intelegi tu ?
Nu mai faceti pe victimile toti !! Pe mine personal nu ma deranjeaza zgomotul trompelor,si ma uit cu sonorul tare. E adevarat k ar fi mai frumos, sa cante galeriile,km a fost n 2006,dar fikre tara cu stilul ei . Oleee in spania, in anglia de exp canta tot stadionul..dar e sec, nu-i atmosfera. Uitati-va in serbia..akolo atmosfera,kiar si la noi, pe unele stadioane
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.