Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
j...e...g..u..r..i..i...or...di...nare
jeg ordinar.....frf....lpf....
de la ora 22 la 3 ?! Meciul s-a terminat la ora 23, iar la hotel ati ajuns la ora 24.
Adevarul ca nu-i deloc usor sa faci echipa nationala, mai ales cand ti se baga pe gat de catre fam. becali la fiecare meci cate 2-3 jucatori care trebuie sa fie titulari. Rusine slugilor, rusine frf, rusine tuturor pt. ca nu aveti coloana vertebrala si acceptati tot felul de bisnitarii.
Mda, am dat 80 RON ca sa vad o echipa de 2 bani. Halal nationala, halal antrenor. Se stia ca Lituania se va apara aglomerat si va contra-ataca. De ce am pierdut? Pentru ca nu am jucat cu 2 jucatori rapizi pe benzi gen Daniel Niculae si Bratu a caror sarcina principala sa fie depasirea in viteza a adversarului si centrarile in careu pentru Marius Niculae si Marica. Trebuia Radoi fundas langa Goian si nu Tamas pentru ca asa sporea viteza in aparare. Trebuiau Lazar si Codrea la mijloc si nu Cocis.
Ba chiorule, Oneman! Au fost inca 2 ocazii mari pentru ei, la 0-0. Au stat binisor in teren, dar nu de netrecut. Ai nostri in schimb au fost sublimi! Eu zic sa-ti faci o tara separata si sa te reprezinte pe tine astia. Iti dau o idee: s-ar putea numi Pitziconia!
Piturca si eshipa Romaniei nu au nici o vina ca Lituanienii au prins 3 suturi senzationale! Suturile lor nu l-e apara nici sfantul Gheorghe ! Asa ca quaiet ! Nu disperati ca fotbalul nu s-a oprit la Cluj-oras ghinionist !
V. Piturca este un antrenor bun, dar n-ati vazut ce declara inaintea meciului cu Lituania: ca ar vrea sa antreneze pe CFR Cluj!Pai daca omul asta vrea,probabil ca s-o fi saturat de nationala,lasa-l sa-si faca placerea, pune-l pe liber ca doar nu sta nationala intr-un singur antrenor si adu-l pe Mircea Lucescu-cel mai experimentat antrenor roman la ora actuala.
sa va spun eu ceva,acuma c-a pierdut asa rusinos la Cluj,nu cred c-o sa mai aduca Piturca echipa nationala niciodata aici.trebuie schimbat pentru ca s-a mers prea departe...
Ce s-a intamplat aseara la Cluj intrece orice masura!Este nevoie de o schimbare a intregii conduceri de la FRF :Mircea Sandu si toti ceilalti sa plece si sa lase pe altii competenti.Eu l-as pune pe Gica Popescu la FRF iar la LPF pe Gica Hagi.Generatia de aur a Romaniei sa conduca destinele fotbalului romanesc nu fosti...comunisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.