Alte știri din fotbal
Florin Niță s-a retras oficial din fotbal: „Nu pot uita marile meciuri ale FCSB-ului, dar naționala va avea mereu un loc special în inima mea”
0
Csikszereda a rezolvat primul transfer al verii + se schimbă gazonul la Miercurea Ciuc
0
UTA a anunțat 7 plecări de la echipă » Pus pe liber înainte de termen
0
Prezentarea oficială a lui Nuno Campos la Dinamo: „Trebuie să avem ambiție, să avem grijă ce jucători aducem”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitrul somalez expulzat de Trump de la Mondial a fost premiat de UEFA cu un supermeci!
0
Real Madrid are cel mai scump tricou din lume! » Trei parteneriate stratosferice
1
Schimbare la vârf în clasamentul FIFA, înainte de Mondial + România a urcat, după prima acțiune a lui Hagi
0
Declan Rice, certat de mama lui pentru felul în care a apărut în ședința foto oficială de la Mondial
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
15
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Culisele ședinței PNL: atacuri la Nicușor Dan, puciști sub observație și ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
:)) :-S ;;) ;)) =)) :D :-< :-ss :) ;) na lauti smile'uri :)) ce dilai sunteti cu astea jur , zici ca citesc revista de colorat pt copii oligofreni :))
MECI VITAL CU FEROEEEE ....... INCREDIBIL...
renuntati naibii la smilieurile alea ca sunteti penibili!
INTRATI PE CANCAN SA-L VEDETI PE MARELE PITURCA CUM TRISEAZA LA CAZINOU !!!!!!MARELE MORALIST,MARELE TEHNICIAN !!!! VAI DE MAMA NOASTRA CU UN ASEMENEA ANTRENOR !!!! AICI CRED CA E MANA LUI SANDU,CA PREA A APARUT CHESTIA ASTA TOCMAI ACUM !!!
Feroe - Romania 1-0 si se poate transfera toata nationala la Inter, cu Piturca cu tot. Moartea binelui e foarte binele, nu le ajungea ca mergeau lucrurile cit de cit, s-au luat la cearta si uite cum si-a bagat dracul coada intre ei. Afara cu toti de la nationala si de la federatie, vrem nationala numai cu jucatori care joaca in Romania! Ratatii din strainatate n-au decit sa-si plimbe ifosele pe acolo.
UNDE A AJUNS NATIONALA ROMANIEI ??? SA ISI FACA PROBLEME CU CINE?? FEROE ???-RUSIE PITURCA SI LUI SANDU- AMINDOI TREBUIE DENISI -RUSINE domnilor RUSINE.
"Este vital să cîştigăm, aşa cum au fost vitale şi punctele pierdute cu Lituania." Pai daca au fost vitale ce treaba mai avem?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.