Alte știri din fotbal
Pavel Badea a intervenit după ce Curtea de Apel a respins apelul depus de CS Universitatea Craiova: „Asta urmează”
0
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
2
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
Știri din fotbal internațional
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
2
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
jucatori de talie mondiala ne lauda portarul si ciobanul spune ca meriti impuscat criminalule
Din fericire avem doi portari de mare valoare..dar cu cateva excceptii nu se poate spune asta si despre jucatori..poate Razvan, pe care il consider de asemenea un antrenor foarte bun..va reusi sa le imprime ideile tactice si vor reusi sa creasca de la meci la meci.
Intr-adevar Lobont este un portar foarte bun..dar trebuie si lui Coman sa i se acorde mai multe sanse si dupa revenirea lui Lobont pt ca este un portar de valoare..si in momentul de fata este cel mai bun..cel putin acum pana este in forma..nu trebuie lasat pe dinafara sa-si piarda increderea..asa cum a facut Piturca cu el care dupa meciurile senzationale pe care le-a facut la lasat pe banca titularizandu-l pe Lobont
Pentru memo 2001 Gourcouff, Henry si parca Escude au laudat toti trei evolutia lui Coman..spunanand ca numai interventiile lui Coman, care a facut un meci foarte bun, daca nu chiar mare, au dus la rezultatul final.. si apropo consider ca, Coman este cel mai bun portar al Romaniei..va mai amintiti evolutia lui cu Spania, la ultima infrangere a Spaniei de dinainte de recordul de meciuri fara infrangere(cand spaniolii ne-au inghesuit pur si simplu si Coman scotea din toate pozitiile)..
sincer gabitzu mananci kkt..in rom nu prea avem jucatori care sa faca fata frantei..asa k obisnuiestete cu ideea k inca nu avem o echipa care sa faca performante extraordinare..asta e sunt ai nostri si sunt buni asa cum sunt ei.Daca spuneti toti ca va este rusine de echipa asta nu ii ajutati cu nimic;asta e toata lumea e negativista in ziua de azi
Falitul Copos si recuzatul Hizo, au citit si ei ce spun adversarii despre Coman?
Jucam un fotbal care nu are nici o legatura cu fotbalul modern. Aseara nu am reusit decat vreo 2 actiuni legate in 90 min . Am fost dominati de Franta intr-un asemenea hal incat simteam ca-mi este rusine ca sunt roman. Poate nici selectia nu a fost una foarte inspirata, cred ca prezenta lui Cristea de la Dinamo ar fi fost necesara. Max, Surdu si Mara sunt cam pe dinafara, Apostol doar alearga dar este zero la tehnica. Avem nevoie de Mutu, fara el suntem zero.
La salariile si cotele financiare pe care le au francezii cred ca au intalnit si portari mai valorosi pe care cu siguranta i-au si invins. Nu e cazul sa-si caute scuze pe la capitolul ghinion sau genialitatea lui Coman. Si-apoi Coman face parte din echipa Romaniei, nu din cea a Kazachstanului asa cum Henry face parte din echipa Frantei (iar noi nu ne putem scuza ca au avut noroc de Henry ca altfel ii faceam praf:) As zice Bravo Romania! dar acest meci nu mi-a adus vreo satisfactie:(
memo iti dau dreptate la iesirea la centrari si cornere , la majoritatea trebuia sa iasa insa a facut 1 meci bun ;) oricum raman la acceasi parere ca a lui Duckadam mai este drum lung de la coman pana la lobont foarte... ;)
coman trebuia sa le prinda pe alea nu sa le respinga daca era un portar mare,mai ales ca erau de aparat,nu cred ca a spus vreun francez asa ceva de coman,sunt inventii ale presei ca sa-i dea incredere in el,cei mai buni au fost rat si chivu.apropo coman nu a iesit pe nici o centrare si ati vazut ce haos era in careu la cornere.coman-portar mediocru
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.