Alte știri din fotbal
FC Argeș - Csikszereda » Meciul care deschide etapa #3 din Superligă
0
Vești dure de la Floreasca, după accidentul celor de la Dinamo 2: „Traumatism cranio-cerebral grav. Intubat și ventilat mecanic”
0
Căpitanul lui Hermannstadt, mărturie incredibilă: „Eram echipați în vestiar și am aflat că echipa se desființează”
2
După calificare, au venit și banii » Veste importantă pentru jucătorii de la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație în cazul Mykhailo Mudryk » TAS i-a admis apelul și ucraineanul a primit drept de joc!
0
Fotbalistul cu un singur braț a marcat și a produs o mare surpriză în Conference League
0
Acțiunile Adidas au o prăbușire istorică! » Cheltuielile de marketing pentru Mondial „au scăpat de sub control”
0
Arbitrul de la Slovacia - România o va conduce pe Craiova în Europa League » Cine a fost delegat la CFR Cluj
0
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
A terminat pe locul 1 in grupa deci nu prea inteleg partea ca se uita cum ia bataie Steaua. A mers foarte bine pana acum si acum are sansele ei si sunt destule !
Macar sa scoatem un egal cu gol inscris...
Lasa ca ai tu 33, din care 32 la articolele Stelei , continand "HAHAHAHA" , "=)))))))))" si "oi". Hai, da-i drumu', suporter de tastatura!
bietii frustrati ,nu au dormit toata noaptea asteptand meciul Stelei ,adica echipa lor favorita...
ai 325 de commentrui si nu spui nimic interesant.
De fapt, orice suporter anti-steaua nu se uita la steaua, se uita cum ia bataie steaua! E un lucru diferit! E ca si cum te-ai uita la echipa favorita, adica orice echipa ce joaca cu steaua.
corect si o sa ne distram de minune
Da, deci e clar! dynam0vistii inregistrati pe site-ul asta sunt, oficial, cele mai proaste fiinte in viata!
Important e ca in seara asta dinamovistii se uita iar la Steaua cu joaca in Europa.
Meciul incepe de la 3-0 ptr Ajax!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.