Alte știri din fotbal
Bihorenii protestează vehement: „Nu ar trebui să ne mai prezentăm!”
0
Florin Pîrvu, dărâmat după ce s-a întâmplat în FC Voluntari - FC Bihor: „Nu am văzut jucători care să plângă așa în vestiar”
0
Ruptură! MM Stoica le-a plătit-o lui Pintilii și Dică: „Dacă le-am stricat vreo combinație, îmi pare rău!”
0
A murit unul dintre cei mai emblematici jucători din istoria lui U Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor Conference League » Andrei Rațiu, integralist în victoria lui Rayo
0
Calificarea în finala Europa League se joacă! Un gol în prelungiri a decis Braga - Freiburg + Nottingham - Aston Villa, tranșat după pauză
0
Alexandru Băluță și-a anunțat plecarea de la club: „Meritați mai mult”
0
La 40 de ani, Manuel Neuer a luat decizia în privința unei retrageri
0
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
9
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
omul era super-sarcastic, dar tu nu te'ai prins ...
vorbea la misto bai baiatule:)
grele e viata prietene! mai bine ai cauta pe google definitia ironiei.
Prietene tu cand esti nascut ? in 2002? ... nu stiu de ce am impresia ca acest "neica nimeni" de care spui tu este de 100 de milioane de ori mai cunoscut ca tine ... acest Solskjaer, fost jucator la Manchester United... crescut de Fergunsons... acum .. ma intreb si eu .. daca scriu pe Google "Solskjaer" si scriu numele tau ... care crezi prietene ca e mai cunoscut???
Cum? NU POT SA CRED! cine-i neica nimeni asta? solskjaer ce nume! a fost si ast fotbalist? ha ha! pai cum sa laude pe tanase si pe chiriches? plecati domne de aici cu stirile voastre! eu ma iau dupa oameni cunoscatori gen alpin, cezarelu si altii de astia care nu au nici o frsutrare!:)) daca ei zic ca astia-s jucatori slabi eu ii cred pe cuvant ca sunt tare priceputi! doar n-o fi asta mai cunoscato decat insusi alpin? aiurea! :)))
Ce eleganta are baiatul asta in a raspunde la intrebari. Se vede ca e crescut de Ferguson!
l-a laudat pe Tase!
l-am vazut la stirile prost.ro,pe la 14 cred.
probabil interviul a avut loc la amicalul FC Vaslui-Molde desfasurat weekendul trecut
prin prizma analizei pe care o face, Solskjaernu greseste cu nimic in declaratiile sale si nici aduce laude Stelei. faptul ca a remarcat 2 stelisti si ca va urmari dubla Steaua-Ajax, face parte din meseria lui. atentia catre noi i-a ramas pentru ca a fost eliminat de echipa noastra. @imperator. probabil interviul a avut loc la amicalul FC Vaslui-Molde desfasurat weekendul trecut.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.