INTERNATIONAL » STEAUA - AJAX » STEAUA - AJAX, JOI, ORA 22:05, ÎN DIRECT PE DIGISPORT1, DOLCESPORT1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Eu am bilet si vin din capatul celalalt de tara sa vad Steaua! Forza STEAUA!!!
celor care le place berea cu apa. e treaba lor. la un restaurant din Madrid se, servea bere cu lamaie. deci nu poti sa te caci in gusturile oamenilor. ce mi se pare penibil. nu este faptul ca nu merge lumea sa cumpere bilete la meci. penibili mi se par cei care incearca sa'si vanda biletele deja cumparate! eu la astia am facut referire la primul comentariu.
Bă, te credeam mai inteligen, dar mă dezamăgești, păi tu ai mai da bani pe bere cu apă ? Sper că îți dai seama la ce mă refer !
Zi-se protul dinamooist !
hai ma fugi de aici si baga niste flotari mai bine. ce spui tu e ca si cum nu ai mai cumpara bere ca nu vrei sa bagi banii in buzunar patronului fabricii. banii in buzunar bagi ciobanului daca ii duci personal. sau daca cumperi bilet si nu mergi la meci. dar atata timp cat cumperi bilet si mergi pe stadion la meci. inseamna ca te'ai folosit de banii aia.
Ce rusine e sa fii stelemuist!!
In urma cu vreo 10 ani, cand juca Steaua foarte prost atat in campionat , cat si in Europa ( generatia Claudiu Raducanu ) veneau la meci 2-3 mii de spectatori. Si aia veneau sa il injure pe Becali. Nici o surpriza ca prefera sa stea acasa dupa 0-2 in tur. Din aia 50 de mii care au umplut stadionul anul trecut, nici 10% nu sunt suporteri adevarati. Restul sunt suporteri de conjunctura.
Perfecta dreptate....daca obtinea un rezultat bun la Amsterdam nu se mai gaseau bilete....
Devotați cuie măh, ciobanului ? Păi mergeți că ciobanul are nevoie de bani, la mititica !
suporteri de rezultate bune!! astia merg doar la meciurile cu chiajna si severinu!! mai bine 30.000 devotati de cat 50.000 de plictisiti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.