Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un bloc în construcție s-a prăbușit în miezul nopții. 19 oameni sunt dați ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
„Ucraina, Ucraina”. Max Korzh a adus atmosfera din marile peluze europene ...
Libertatea
Mai, eu nu am intalnit ungur prieten cu romanul, ranile sunt vechi si nu noi romanii le tinem deschise! Noi v-am lasat sa faceti orice ca sa nu simtiti ca sunteti in alta tara! aveti bilingve, limba oficiala in administratia locala, faceti ce vreti oriunde, aveti si dubla cetatenie, DAR VOUA NU VA AJUNGE NU INTELEGETI CA O MINORITATE NU POATE DOMINA O MAJORITATE LA INFINIT, noi romanii am actionat cu caldura si intelegere asa incat sa nu va simtiti ingraditi, izolati, urati! dar gata ne-a ajuns!!!! SUNTETI RAI si pun pariu ca toata ungurimea se radicalizeaza instant daca vine un nebun ca Tokes si va flutura Ungaria mare si alte bazaconii!
SALUTARE TUTUROR !! cei ce ma stiu pe aici si au vazut comentariile mele stiu ca sunt 100% Rapidist din tata in fiu, dar nu pot sa nu fiu FAIR-PLAY si sa nu felicit echipa Steaua, aseara am vazut o echipa moderna, cu o pregatire fizica impecabila cu o mentalitate de invingator, nu pot sa nominalizez pe cineva ar fi nedrept, echipa in ansamblul ei m-a impresionat si daca mentine acest moral si aceasta atitudine poate sa ajunga ff departe, si de ce nu in mare parte sa joace si la echipa nationala si atunci price este posibil, BRAVO BAIETI, JOS PALARIA si ca sa nu ma dezmint, sper ca noua generatie din Giulesti a vazut meciul si a inteles ce-ti poate oferi fotbalul daca dai totul. FZR !!
OVIDULE NU IESI PE INTERVAL CE SPUI DE STEAUA
da, Reghecampf e cel mai bun antrenor ce activeaza in campionatul romanesc la ora actuala. stie sa-si motiveze jucatorii , stie sa-i puna in teren si a construit o echipa redutabila la Steaua.. imi place la el mentalitatea nemteasca.. nu se bucura exagerat , sau poate o face dar nu o arata la TV cel putin.. totusi cred ca este un antrenor echilibrat
mai oamenilor nu incepeti cu injuraturi zau daca stiam intram pe ceva porno
Apasati pe "record" ! A mai fost un moment important atunci cind Lato a dat-o la misto cu calcaiul desi nu isi avea rostul !! Mesajul era si pentru coechiperi si pentru olandezi . Simtea ca ii au la mina in acel moment . Relaxat.
Dummezeu e mare, dar nu mai injura toti ungurii pentru o mana de extremisti! nu mai fi ipocrit. asa sunt si aia unguri, au si imn crestin dar ei urasc romanii.
oricum, cum zici tu, jocul asta ofensiv nu-l poti practica cu orice fel de jucatori. si Steaua ar putea fi si mai ofensiva daca ar ax central diferit. asa joaca pe flancuri. si merge. dar mai bine de cum juca Piti in 2008 cu nationala, acum urca foarte mult fundasii laterali si pun presiune. bineinteles ca iti trebuie si pregatire fizica. eu mi-as dori ca acest Neubert sa fie implicat si intr-un proiect national pentru cluburi si nationale, eventual sa aducem si cativa nemti pentru nationale.
STEAUA - FK SCANDINAVIA = 3-0 !!! Asa a aratat confruntarea sezonului 2012-2013 EL !!!! Practic si Ajax ca Molde si Copenhaga aveau cam ce e mai bun dintre jucatorii nordici. DUMNEZEU E MARE, A FOST SI ROMANA ASEARA!!! MULTUMIM REGHECAMPF, MULTUMIM INTREGII ECHIPE DE GLADIATORI ADEVARATI!!!! STEAUA E UNICA, E FORTA VIETII SI A SPERANTEI in aceasta lume gri si controversata! Acum 8 ani, cu Valencia ne-a dus in Nirvana, a urmat acum 7 ani parcursul pana in semifinale !!!! ASEARA NE-A UIMIT PE TOTI IAR !!! E BINE SI LA 7-8 ANI SA TRAIM ASA CEVA DECAT DELOC !!!! sper ca fariseul si clica lui de golani sa le dea baietilor ceea ce merita cu adevarat. dar dupa discursul halucinanat e acelasi BOOU!
Haideti, dragi gsp-isti. Incepeți cu editorialele laudative la adresa Stelei. Cu greșelile lui mister Bocaut aveati un randament de invidiat: un editorial la 5 minute. Acum, mai puțin. Lipsă de inspirație probabil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.