Comentarii (55)
teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Martie 2013, 12:24

Daca Steaua intra pe teren in formula ofensiva au foarte putine sanse. Daca incearca sa apere rezultatul de la Bucuresti, nu au nici una. Ar trebui sa joace in formula de 4-2-3-1. Dar fara Dodel. Cu Dodel mi se pare ca joaca in 10.

kilimanjaro
kilimanjaro  •  14 Martie 2013, 12:13

Vise. steaua nu e pregătită pentru așa un nivel de fotbal. Binențeles, va câștiga la scor meciul, căci Chelsea e panicată rău. :))))

vaalah
vaalah  •  14 Martie 2013, 12:12
Postat de Imperator pe 14 Martie 2013, 12:03

Dar nici ca nebunii nu vor ataca, oricum mijlocul e cel mai important, sper să nu-l cedeze în favoarea englezilor și nici prea jos să se apere .

Adica sa nu joace ca Bayern aseara gigistule ! :)))

chronic
chronic  •  14 Martie 2013, 12:09

astzai trebuie sa faca meciul vietii multi jucatori....szukala, chiriches, rapa, lato/filip, bourceanu, pintilii(ieee)...... de contraatac au grija chipciu si popice. bafta si nu luati gol prima repriza ca sa incep si eu sa am emotii si sa sper

Imperator
Imperator  •  14 Martie 2013, 12:03

Dar nici ca nebunii nu vor ataca, oricum mijlocul e cel mai important, sper să nu-l cedeze în favoarea englezilor și nici prea jos să se apere .

  • 1
  • •••
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează