INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, 7 MARTIE, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1 ŞI PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Cel mai mare proiect de imagine al clubului Dinamo, se va desfasura incepand cu ziua de 7 Martie cand va juca Steaua cu Chelsea. Cu aceasta ocazie actionarii Dinamovisti vor amplasa un ecran gigantic in mijlocul terenunului de pe stadionul din Stefan cel Mare, unde va rula meciul celei mai titrate echipe din Romania. Aceasta e o campanie de pregatire , care se va desfasura in urmatorii 20 de ani, cu scopul de a pregati suporterii Dinamovisti pentru a face fata emotiilor cupelor europene,. "Totodata, ne gandim sa facem si abonamente, precum si o capela, unde suporterii nostri se vor ruga in liniste la eventuale lovituri de departajare, au declarat oficialii Dinamovisti"
va fi o tragere pe 15 martie
Daca trece de Chelsea, Steaua cade cu Basel sau Zenit?
Cata generozitate ! Auziti, bai , ziaristilor dar n-o fi mai bine sa scrieti ca jucatorii au prime si salarii de la clubul Steaua Bucuresti, nu de la unul din Pipera? Ca tot voi ati scris ca bugetul e asigurat de suporteri , UEFA si drepturi TV.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.