Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
asa se poate supune si ca barca a pierdut finala din '86 nu ca a castigat-o steaua ....
Vreau sa-ti mai spun un singur lucru: Sa nu uiti niciodata ca Steaua e o echipa Romaneasca, si prin performantele sale creste valoarea fotbalului autohton, respectiv al jucatorilor, si nu in ultimul rand aduce puncte pentru acel coeficient, care va permite echipelor la care esti si tu suporter, sa se impiedice de forte redutabile, precum cele din Andora Lichtenstein sau Malta, pe care voi din ghinion negru le prindeti in forma maxima.
Da asta e tare rau de tot : "Încă un blat marca Reghecampf. Ştie toată lumea că Torres şi Hazard sînt sub contract cu Anamaria Prodan" FORTZA STEAUA , suntem mandri de voi !!!!!!
:)) umbra echipei care a catigat UCL? ::))ai vazut finala aia sau vorbesti in nestiinta de cauza?chelsea nu a castigat nimik,bayern a pierdut cupa respectiva.chelsea a jucat o rusine de fotbal,si doar ghinionul fantastic al lui bayern a facut ca chelsea sa devina campioana europei.a ratat robben in meciul ala cat pt toata cariera.
poza spune totul suntem priviti ca o tara din lumea a 3
Diverse bancuri, comentarii ......infecte, jigniri s.a. Dar acest ziar dece nu a luat si ceva interviuri suporterilor engleji? Poate asa auzim si impresiile lor despre Romania
Cică MM a luat tricoul arbitrului ! :)
asa o fi,mah. problema ar fi ca dinamo n-a jucat nici cu umbra aia...si nici nu se intrezareste nimic!:)))))
Eu v-am zis sa stati linistiti ca daca pun eu pe Chelsea la pariuri, bate Steaua sigur... Sunt cel mai ghinionist om cand vine vorba de pariuri. Un singur meci pe bilet, x2 Chelsea si hai Steaua cu calificarea. :)) Joia viitoare se stie ... 1 solist pe Chelsea ! Sa vina tragerea la sorti !
O umbra cam cu aceiasi jucatori cu care au castigat finala :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.