INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, 7 MARTIE, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1 ŞI PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mesaj de mobilizare generală cu 50 de zile înainte de „iadul” de la Istanbul: „Putem trece oceanul!”
0
Prima reacție după demitere + Dezvăluiri uluitoare: „Antrenamente pe teren de minifotbal, jucătorii au vrut să plece!”
0
Leo Grozavu știe cum o poate răpune pe FCSB: „Ăsta e atuul nostru”
0
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Calul e un animal nobil pe cand ccioorille de toti urate !
Va rog sa ma corectati daca gresesc. Calul din plan apropiat dreapta, cel cu moaca de magar, parca seamana cu MiMi Stoica.... Cai nu mai avem, sunt toti in carnea tocata pe care o manaca englezii pe paine.... Astia din poze sunt ultimii ramasi la stana ciobanului.
Sunteti prosti amandoi! ,, ve-ti " ,,vo-m " Asa se scrie bai agramatilor ?
Simplu, cacfonie se face doar in vorbit, nu si in scris... si nici nu se spune VIRGULA... Mai degraba atragi atentia aspura ei.
Tu zici că nu există Ş? Există, trebuie să ştii unde să-l cauţi.
ai vrut sa spui cacafonie !
Vo-m vedea.
ve-ti vedea joi imaginea Stelei....
ce imagine tipica stelei.. reflecta ca o oglinda imaginea suporterului stelist =))))))))))))
si nu ai virgula la tastatura plus notiuni de limba romana sau cum explici cacofonia?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.