INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, 7 MARTIE, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1 ŞI PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
4
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Transilvania ...nu ma cheama Eugen ...si eu sunt pentru o Europa unita ...
bai lachios frustrat, tu vezi ca toata lumea incearca sa dialogheze cu tine si tule aduci doar jigniri nu faci nimic altceva,Vino si tu argumente daca vrei sa fii inteles sau ascultat, daca vei doar sa fii injurat sau/si esti un postac platit pentru proaganda zi asa si iti bagm carne in frigider fara numar, La tine toti sunt tigani dar nu cunosti pe nimeni, fiind in mediu virtual.Zi-ne si noua cine asuprit ardealul sau a fost ardealul asuprit de catre sudisti, cum le zici tu, a fost ardealul mai orposit fata e oltenia sau moldova? bai pootsa bleaga, tu nu pacalesti pe nimeni, daca ai ceva de zis fa-o cu argumente , daca vrei doar sa-ti exprimi ura fata de romania o sa sougi plua non stop!
cum arati tiiggane cu madularu infipt in gat=)))))madularu e alb sau negru+))
bine sanatosule.. ..imi aduc aminte cum imi spunea mama cand eram copil!!!! uite la tiggani cum umbla desculti prin zapada si nu se-nbolnavesc+)))
cam tarziu ti-ai dat seama, tu ii dai cu argumente si el iti arunca un `icit taggane` sau alte jigniri!;))) specimenele ca asta ori ii ignori ori le bagi adanc madularu`n gat! your choice, eu merg pe a doua varianta!:))0
Esti bolnav!
bai eugen pana acum erai cu noi..iti renegai neamu +))n-o intoarce ca la buCUResti+))
tu esti legat la ochi...traiasca ARDEALUL SFANT!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu conteaza ce tigani le au ocupat ...conteaza ca acum sunt cetatieni ardeleni ...si transilvania libera trebuie sa le dea ajutor de somaj
poate alea din sibiu ca erau mai aproape.........da nu mai zii la nimeni ca s-o dus tziganii din caracal in tinutul secuiesc :)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.