INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » CHELSEA - STEAUA, JOI, 22:05, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă oferă foștii rivali ai oltenilor pentru transferul său
0
Valeriu Iftime, exploziv înaintea barajului cu FCSB: „Dacă dăm o lăutărească, s-ar putea să mă bată. La fotbal s-ar putea să îi batem”
0
Dorin Goian și-a găsit urmașul: „Va face cuplu cu Drăgușin”
0
Cum a decurs prima întâlnire dintre Marius Baciu și jucătorii FCSB: „Aveți ceva de spus? Bîrligea?”
0
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano scrie despre Cristi Chivu: „Semnează până la sfârșitul lunii”
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Fostul căpitan al lui Arsenal a ținut să transmită un mesaj: „Lui i se datorează totul!”
0
Marca: „E «nebun» să ajungă la Real Madrid, iar plecarea lui Guardiola îl poate ajuta”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum arată un tun de peste 2.000.000 de euro și 1.800.000 de lei din timpul ...
Libertatea
Măine seară !!
apreciez tot efortul si daruirea jucatorilor stelisti, de la care toti avem de invatat, oricum , as aprecia daca v-ati califica, deoarece toata Anglia a mancat cam mult "rahat"la adresa romanilor, si dupa ce o lume inteaga a vazut cu mirare ca in tribunele din Bucuresti nu sunt tzigani, trebuie sa mai vada de cateva ori aceleasi tribune sa le intre bine in cap realitatea...avem nevoie de imagine, daca era orice alta echipa in conditiile de azi tot speram in sansa ei...asa ca succes, o sa uit ca joaca steaua, o sa ma gandesc ca joaca niste romani intr-o tara ostila si mie , deoarece mi-e rusine cand plec afara sa spun ca sunt roman...sper ca maine sa fiu mandru !
Cu lipsa de modestie ai dreptate, dar nu incerca sa invoci norocul cu Ajax. Steaua a avut doua bare ,una la Amsterdam si una la Bucuresti.
maine seara e meciul .
daca pana acum credeam ca aveti sanse...cand vad atata lipsa de modestie la unii dintre voi, imi dau seama ca "sindromul" vedetelor i-a cuprins si pe unii dintre jucatori...mi-e ca luati iarasi 5 si iar pica afacereile ciobanului...ganditi-va ca daca intra bara pe care a avut-o Ajax in repr a 2 a ,nu mai ajungeati nici cu chelsea sa jucati...fiti mai modesti, mai onesti, doar asa veti reusi...cu atata infumurare o luati iarasi pe spinare ...
diseara toate clonele si toti frustratii isi vor face harakiri daca ne calificam, oricum de cand am scos pe ajax si am batut pe chelsea CLONELE intra f rar, NICI NU MAI INTRA CU NICKURILE LOR:)))))))))))) , alpinel, cezarel, calinestii, slughitii, legiunile etc aveti grija maine seara ca avem sanse bune la calificare, luati-va tensiunea inainte de meci, pastilele sa fie langa voi, luati excemplul lui Borcea:))))))))
Asa este.... oricum Steaua a ajuns mult mai departe decat credeau multi oameni si a aratat ca joaca fotbal adevarat....indiferent ce rezultat va fi joi, tot avem o victorie mare, care va ramane!
Noi n-avem nimic de pierdut ci doar de castigat! Presiunea e pe Chelski nu pe noi! A luat 4 boabe Milanul asa ca...
Adica nici pe PSP nu au voie? :)))) Cat de trist :( MWWHAHAHAAA...a,si gresisem....Luchin e fund stanga. Fundul lor dreapta e Nica. Vroia Becali sa il aduca asta-iarna la Steaua- ca ii ceruse Reghe pe cineva sa ii curete pantofii :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sony nu isi permitea sa puna in joc pe FC RUSINEA ROMANIEI 1948 mai vere .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.