INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, JOI, 7 MARTIE, ORA 20:00, ÎN DIRECT LA PROTV, DIGISPORT, DOLCE ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
1
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
0
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic i-a dat pe spate pe experții englezi: „Ce moment pentru a marca primul tău gol internațional”
0
Istorie! Primul fotbalist străin din campionatul României care marchează la un Campionat Mondial
0
Ralf Rangnick a dat răspunsul definitiv la oferta lui Milan
1
Jovo Lukic, titular în Canada - Bosnia și Herțegovina! Cine a fost ultimul fotbalist din Superligă cu minute la Mondial
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
3
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
USR nu va vota cabinetul lui Eugen Tomac: „Soluția este un guvern ...
Libertatea
pai la ei se intampla o data la 10 ani sa joace cu stadionul plis in timp ce la noi stadionul se umple de 10 ori pe an! daca stau bine si ma gandesc dupa 90 ei se lauda cu 2 meciuri in care arenele au fost luate cu asalt, cu man utd, cand am fost si eu impreuna cu niste amici stelisti, si cu lazio! nu tie se pare cam putin in 23 de ani? sau nu ti se pare ca e anormal ca dinmovistii sa comentee ceva de fani avand in vedere cele spuse?
Bine ca nu s-au intalnit in "Britania" pe teren neutru, desi ar fi fost interesanta o lupta intre cei doi ilustrii politicieni romani, doi oameni de calitate. ciobanu' cu inger ingerasul meu si vanghelie cu verbul a fi...disputa culturala de efect:D
Stii conditiile meteo in care s-a disputat meciul cu Twente? (2009)
Cool!
dar cum se face ca tu prinzi intotdeauna bilete la meciuri? si mai ales la VIP! esti hacker sau ai pile la MM?
Hai nu exagera ... au avut si ei meciul de glorie cu Lazio mai recent cu casa inchisa , cum ati avut si voi 400 de fani cu Twente , restul pana la 600 de spectatori erau olandezi
Decat sa ne contrazicem mai bine bem o bere :)) Cheers!
eu am fost la toate meciurile din cupa uefa incepand din grupe pana la cel cu ajax, am bilet cu gaz metan si ma duc si cu chelsea, iar la cele din campionat am fost la 90% din meciuri , inclusiv la cele care sp-au jucat in ghencea in conditii meteo f grele! am ratat doar vreo 3-4 meciuri in campionat.
Cand spui "radem toti"...la cine te referi? La tine cu toate personalitatile tale multiple...sau la tine si cele 3-4 stelemizde de pe site? In ambele cazuri...nu dau 2 bani pe ce faceti "voi"...asta in primul rand. In al doilea rand...eu nu clonez. PUNCT. In al treilea rand...tu nu esti stelist...esti un bolnav mintal care se crede suporter de fotbal...dar e de fapt doar un om fara prea multa educatie. 4...mai conteaza?
El este alfa si omega.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.