Comentarii (49)
il.diavolo_supremo  •  07 Martie 2013, 00:30

sper din tot sufletul ca stOAIA sa ia 3 boabe

vinnie1293  •  07 Martie 2013, 00:30
Postat de il.diavolo_supremo pe 07 Martie 2013, 00:27

sa ne pisham in gura ma-tii . MUIE sTEAUA e bine ?

La 8 incepe meciul , dar banuiesc ca stiai asta , cu siguranta stiai ... Ce`ti mai place sa te uiti cu joaca Steaua ...

saviola2_8  •  07 Martie 2013, 00:29

botizan, nu ai dreptate, afirmatia ta nu are acoperire, cel putin anul asta, lasa ce zice unguru`, iti spun eu sigur, steaua anul asta in sezonul de Europa League a incasat o gramada de bani de la UEFA si daca socotim si incasarile de pe bilete plus cele de la televiuzini sarim sigur de 10 milioane de euro, sa nu mai zic ca daca eliminam pe chelesea se mai castjga 3-4 milioane din bilete. bani de ,la uefa si tv! eu zic ca sunt destui bani sa-ti cumpari chiar 2 chartere:))))

ovidiu_3003  •  07 Martie 2013, 00:27

Bai raandom tampit ...e ca mine ...nu ca tine ...Chelsea nu are doar o clasa peste Stewaua ...are cel putin trei clase peste echipa noastra de blatisti si o sa vezi asta peste cateva ore ...

djamorphis  •  07 Martie 2013, 00:27
Postat de randoom pe 07 Martie 2013, 00:22

AI INTELES GRESIT. IN 2001 SAU 2000,CAND DINAMO A LUAT CAMPIONATU S-A DESCOPERIT CA DINAMO CEAHLAU A FOST BLAT SI AU PIERDUT AMBELE MECIUL CU 3-0,LA FINAL,CAND S-A VAZUT CA ,FC NATIONAL IA CAMPIONATU(OLAROIU ANTRENOR) IN FATZA LUI DINAMO,DINAMO A PRIMIT CELE 3 PUNCTE DOVEDITE BLATUITE INAPOI,IAR DINAMO A LUAT CAMPIONATU. AICI II VORBA CA DISTRUGI MUNCA SI VIITORUL UNOR OAMENI,NU II VORBA DE CALIFICARI SI FOTBAL.

Ok, insa tot il invoci pe Dumnezeu! :)))

il.diavolo_supremo  •  07 Martie 2013, 00:27
Postat de vinnie1293 pe 07 Martie 2013, 00:24

Maine , pe stadion , stiind cati dinamovisti se uita la tv ,cu siguranta voi stiga pana la ragusire clasicul "Muie Dinamo" .

sa ne pisham in gura ma-tii . MUIE sTEAUA e bine ?

vinnie1293  •  07 Martie 2013, 00:24

Maine , pe stadion , stiind cati dinamovisti se uita la tv ,cu siguranta voi stiga pana la ragusire clasicul "Muie Dinamo" .

nikonist  •  07 Martie 2013, 00:22
Postat de djamorphis pe 07 Martie 2013, 00:18

Altul cu Dumnezeu!! Da ma, acest Dumnezeu sta si vegheaza partidele echipelor romanesti in cupele europene!! Tu esti ruda cu Behaila cumva?

e frate cu valahul.

randoom  •  07 Martie 2013, 00:22
Postat de djamorphis pe 07 Martie 2013, 00:18

Altul cu Dumnezeu!! Da ma, acest Dumnezeu sta si vegheaza partidele echipelor romanesti in cupele europene!! Tu esti ruda cu Behaila cumva?

AI INTELES GRESIT. IN 2001 SAU 2000,CAND DINAMO A LUAT CAMPIONATU S-A DESCOPERIT CA DINAMO CEAHLAU A FOST BLAT SI AU PIERDUT AMBELE MECIUL CU 3-0,LA FINAL,CAND S-A VAZUT CA ,FC NATIONAL IA CAMPIONATU(OLAROIU ANTRENOR) IN FATZA LUI DINAMO,DINAMO A PRIMIT CELE 3 PUNCTE DOVEDITE BLATUITE INAPOI,IAR DINAMO A LUAT CAMPIONATU. AICI II VORBA CA DISTRUGI MUNCA SI VIITORUL UNOR OAMENI,NU II VORBA DE CALIFICARI SI FOTBAL.

djamorphis  •  07 Martie 2013, 00:18

Altul cu Dumnezeu!! Da ma, acest Dumnezeu sta si vegheaza partidele echipelor romanesti in cupele europene!! Tu esti ruda cu Behaila cumva?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5