INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » CHELSEA - STEAUA, AZI, 22:05, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la Terapie Intensivă, în stare gravă, chiar în ziua când trebuia externat!
0
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
8
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Daca esti oltean si tii cu Dinamo mi se rupe de parerile tale de rau despre Craiova ...
Cum să nu fie benefic pt fotbalul romănesc ? Poate crește prețul de vănzare al jucătorilor romăni sau să ambiționese si alte echipe romănești in lupta cu ”forțele străine ” . Bineănțeles dinamo nu intră in discuție ! Și nu in ultimul rănd să arătăm europei că NOI SUNTEM ROMĂNI !!
Nu reprezinta Romania,huh? Dar atunci pe baza punctelor acumulate de catre cine, avem 5-6 echipe an de an in Europa ????? Inchinati-va englezilor poate va vor lasa ca sa munciti ca gunoieri pe la ei !!!
Chelsky e denumirea data la misto echipei lui Abramovich de fanii rivalelor din Premier League! prima data informeaza-te apoi corecteaza pe altii!
Sunt oltean,dar imi pare rau de Craiova!Sper sa revina cat mai curand in elita!Succes!
Si la ce folosesc 4-5-6 echipe calificate. In grupe tot doua se califica.
Invidie?hoooo,nicidecum!Sa stii ca sunt anti steaua de muuulti ani!Daca nationala e alcatuita pe bune(jucatori de la Rapid,Vaslui,CFR,Dinamo,Steaua,Pandurii,Otelul,Gaz,)cei mai buni pe posturile respective,as tine cu Romania!Dar cand vad atata ura din partea lui piturca fata de alti jucatori de nationala(afara de steoi),ma apuca mila!
tin cu steaua in europa oriunde ar juca dar echipa mea este craiova ....succes diseara si sper sa se califice steaua
Dacă Steaua va trece de Chelsea cred că vor fi sinucideri în masă . :)
niciodata nu am zis asta , probabil ai luat ecstazy :)))...sau ai baut ceva,daca nu, bea ceva ,fiindca e singura sansa sa uiti de rusinea din seara asta...bea pana cazi jos...si apoi razi de tine, la fotbal nu ai sanse azi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.