INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, JOI, 20:00, DIGISPORT, DOLCESPORT, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova într-un moment-cheie al sezonului și a fost luat la rost: „Tu nu îți dai seama?”
0
Toți mizau că va fi „noul Ronaldo”, acum explică pentru GSP transferul în Superligă: „Am ales cu sufletul să semnez în România. Abia aștept să revin în Maramureș!”
0
După ce a fost huiduit pe „Oblemenco”, Ștefan Baiaram le-a răspuns fanilor: „Este frustrant pentru mine”
0
Mesajul lui Dani Coman după succesul cu Universitatea Craiova: „Nu suntem întâmplător în play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Mâna dreaptă a premierului maghiar Viktor Orban: „Ferencvaros, mai mare decât România”
6
Messi la Bayern? Bavarezii urmăresc atacantul de 18 ani cu nume de star » Numele lui poate produce milioane în marketing
0
Legenda fotbalului italian știe ce nu merge la Inter: „I-a afectat mental mai mult decât înfrângerea din derby”
0
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
Războiul „Templelor”: Două grupări masonice își dispută în instanțe ...
Libertatea
Ai vrea sa fie puse la vanzare 70 de bilete ?
Si daca s-au intors la club ce?Doar nu vreti sa fie puse spre vanzare...Credeti ca terminat cioby cu toate rudele?Are vreo 3 milioane de rude...
cica amenzile sunt de la 1000 la 3000 de lei...si jandarmeria a impartit amenzi insumate la 3000 de lei...deci...au prins si amendat maxim 3 bisnitari. SUPER TARE!!!!!!!!!
tre sa ai pile sa beneficiezi de un asa teanc de bilete.
sa nu ajunga acele bilete acolo unde ajungeau mingile de la meciul cu Ajax
Amenda de 3000 lei??? :))) hahahahaha, pai ei din 3 bilete au recuperat orice posibila amenda!!! Sa mor eu, dar chiar merita sa ma apuc si eu de bisnitaraie!! Contabil la banca oricum nu mai lucrez ca m-am facut inginer :))... pot sa am cazier.
parca nu te-ai obisnuit...un praf in ochi , ca da bine pe sticla..si cam atat. Sa vedeti cati or sa fie pe langa stadion la ora meciului
asa si...becali ia biletele si le pune pe jos sa vina legendele in genunchi sa le culeaga.
Foarte bine face JANDARMERIA, BRAVO si FELICITARI!!! P.S: numai "bronzati" in poza de sus!
70 de bilete? wow....pai 70 de bilete cred ca erau doar jumatate din numarul de bilete pe care il avea un bisnitar. Cel putin 2000 de bilete au fost luate de bisnitari....sau li s-au dat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.