Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
da ,face si de la vant si de la ploaie ,ceea ce nu prea este "strain" aici ,dar eu am mai mari pb cu Tv-ul si telecomanda ,m-am mutat dintr-o casa in alta si am pierdut telecomanda ,asta pe care am luat-o nu este originala si cand bag codul ,la cateva luni si-l pierde ,nu mai face nimic TV-ul ,kkams pe el ,si astazi ,cum eram nervos nu am mai avut chef sa-i bag codul si am dat cu ea de pamant ! asta e ,ma mai enervez si eu cateodata si nu ma uit la 10 euro !
paranoia,scleroza,lingiomie(apropo,se trateaza cu te'n gura de iod) lasa-ne omule ca sunt fumate postarile si stilul de" vesnic oprimat" al securitati(de care tu habar nu ai )....
Stiu Botizane ai mai spus asta despre spatiul virtual si ai dreptate , dar vezi tu astia mai trecuti de 40 nu pricep si iau de bune ce indruga unii si altii pe net . Am lucrat 5 ani afara si nu aveam timp sa respir darmite sa stau aici pe forum non stop .
Merci de serial ... am insistat sa il urmaresc si am reusit , m-a fascinat , obsedat si frustrat ca nu il prinde nimeni pe monstrul din poza ta :) ...am reusit sa si intarzii la munca , din cauza lui ca nu m-am putut trezi :))
Nu muncește, îl întreține o biserică, pe bune, avea poze !
Dar a mai picat si altadata ? A fost de la ploaie ?
Si tu poti fii unde vrei :) ... Unde ti-ar placea sa locuiesti ? :))
Ofiter acoperit la SIE nu poate fi , ca aia nu sunt loviti la tampla sa posteze 100.000 de tampenii pe forum . Ori traieste din infractiuni acolo , ori este aici si minte ! Pt mine este un mitoman si este in tara .
Și la bucurești tot în repriza 2-a au fost mai buni ca și cu ManU, eu am știu asta, oricum Stelei îi lipsesc 2 oameni de valoare, un atacant de clasă și un mijlocaș cum trebuie .
Acum vad,lasa-ne cu 24 :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.