Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
0
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Ce se întâmplă cu românul
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
Presupun ca au cazut din doua motive: intre cele doua meciuri cu Ajax Steaua n-a avut niciun joc oficial, cum a fost acum cu Ceahlaul, iar jucatorii lui Chelsea sunt mai bine pregatiti din punct de vedere fizic decat cei ai lui Ajax, lucru mentionat si de oficialii stelisti inca de la tragerea la sorti.
Nu sunt fan Steaua. Trebuie ca toti sa salutam succesul avut in EL de catre aceasta echipa. Eu ce nu inteleg e de ce cu Ajax s-a putut juca pana la capat (min 90 si peste min 90) cu tarie si forta, iar cu Chelsea din minutul 55-60 s-a cazut efectiv incat aveai impresia ca astia daca vor pot da 7 si nu 3. Pacat. Oricum toata stima pt. Steaua. Hai Romania.
Propunere pentru iesire din criza economica a Romaniei: Caut partener pentru business in Romania de producere si fabricare a unei noi linii de hartie igienica s'tiriac
si poate aude si tiriac....
PENTRU TOTI STELISTII....MANELISTII (SAU CUM VRETI VOI SA VA NUMITI)...: IN SPORT, IN ROMANIA, PRIETEN CU TARIA, CU FORTA, DEMNITATEA, CULTURA, LIBERTATEA, CURAJUL, OMENIA, TRADITIA, FRATIA, STIINTA SI CREDINTA, FAIR-PLAY-UL SI VOINTA, N-A EXISTA VREODATA, ECHIPA MAI CURATA, SI NU SE V-A AFLA, PE(SUB) NICI un praf de stea, DECAT UN SINGUR NUME, CE-N LUME-ARE RENUME, DINAMO BUCURESTI, ECHIPA DE MAESTRI.
ai dreptate, aia nu sunt romani, dar tu esti 100% si stii cum mi-am dat seama? pai te-a dat de gol "scrisul" :))) " Steaua si Romania nu ARE nimic in comun; "a-ti"; "sunte-ti", etc! deci DA-tu esti ROMAN :))))))
steaua de azi intra in vacanta pentru ca,campionatul e luat si nu prea au obiective pana in toamna
jurnalistii englezi se pare ca au ramas impresionati de Rusescu pe care il considera un chilipir de 5 mil. de euro pentru echipele din Premier League in perspectiva perioadei de transferuri din vara.
LEPADATURILOR! steau si ROMANIA NU ARE NIMIC IN COMUN. A-ti trimis cateva zeci de tigani la Londra sa scandeze numele tari nostre in semn de batjocora. NAPARCILOR! VOI NU SUNTE-TI ROMANI! Romanii au caracter si mai presus de tot, ei, ROMANII SUNT LUPTATORI. EI NU SE LAS INFRANTI! NU POT FI INVINSI! steaua nu a insemnat niciodata ROMANIA! tiriac nu e departe de becali, de sandu mircea, de tembelul de la asa zisa liga profesionista de fotbal din ...
Felicitari Chelsea, nu imi pare rau de 60 lire care le am dat pe bilet
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.