Comentarii (34)
rastaman85
rastaman85  •  30 Ianuarie 2017, 02:20

Da si Motoreta in palmier? A little quality time together?

jalabert
jalabert  •  30 Ianuarie 2017, 02:16

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  30 Ianuarie 2017, 01:56
Postat de bamse1901 pe 30 Ianuarie 2017, 01:51

Sau nu fi prost ca te rezolva prodanca

Probabil se lucrează la comision, Adi Popa a fost „ Popa Prostul ” și când a semnat contractul cu nea Jiji. Pe vremea aia, Madama de Pică nu-l reprezenta! :))

bamse1901
bamse1901  •  30 Ianuarie 2017, 01:51
Postat de bamse1901 pe 30 Ianuarie 2017, 01:49

Dacă nici aia nu sunt bani

Sau nu fi prost ca te rezolva prodanca

bamse1901
bamse1901  •  30 Ianuarie 2017, 01:49

Dacă nici aia nu sunt bani

samertx
samertx  •  30 Ianuarie 2017, 01:03
Postat de Aurel Dumitrescu pe 30 Ianuarie 2017, 00:30

NU STIE SA SCRIE!

Merge și cu amprentă! :))

ottobraun
ottobraun  •  30 Ianuarie 2017, 00:51

au vazut aia ca e prost de bubuie a si rupt cantaru la inaltimea lui ...a fost refuzat elegant ...sa terminat cerneala la pix!

887350011300334
Aurel Dumitrescu  •  30 Ianuarie 2017, 00:30

NU STIE SA SCRIE!

zecs93
zecs93  •  30 Ianuarie 2017, 00:20

Motivu e simplu, sau prins englezii ca popa e teapa si incearca sa-l angajeze taximetrist !!!

gazistu
gazistu  •  29 Ianuarie 2017, 23:53

nu ui la ei, ***... la steaua are 96000 euro /an (8000 /luna), si acolo ii ofera 800.000 /an (66.000/luna) si nu-i convine, atunci sa vina inapoi la steaua tot pe 8000 ;=)))) tipic romanilor, se crede Messi de are pretentiile alea exagerate?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează