Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a venit cu detalii de ultimă oră: „FCSB și Universitatea Craiova au sunat pentru el”
0
Încă un club din Superliga a cerut intrarea în concordat preventiv, pentru a scăpa de datorii » „Am pierdut 2,4 milioane de euro. Nu riscăm falimentul”
1
Mihai Stoica a făcut bilanțul în mercato » 4 negocieri active la FCSB: „Vine pe 17 iunie” + „Este o discuție pentru Darius Olaru”
5
Rapid deschide mercato cu un transfer riscant » Stau cu emoții că ar putea să nu treacă vizita medicală!
4
Știri din fotbal internațional
Top 10 cei mai bogați jucători de la Cupa Mondială 2026: un singur asiatic + doi africani
0
Florentino Perez a confirmat la miezul nopții mutarea așteptată de toată suflarea de la Real Madrid!
0
Se anunță telenovela verii! 3 echipe din Premier League se bat pe necunoscutul cotat la 500.000 de euro și aruncă sume exorbitante
0
Cum a reacționat Ilie Dumitrescu când a auzit că turcii sunt gata să îl dea afară pe Mirel Rădoi
0
Lifestyle
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
3
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Circ în Comisia de Externe a SUA: Secretarul de stat Rubio, atacat dur de ...
Libertatea
Momentul incredibil în care un scafandru scapă ca prin minune de o balenă ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Criza a lovit televiziunile: cine a pierdut și cine a făcut profit în 2025
Libertatea
Liga... (inca nu mi-am baut cafeaua :))))))))))))) )
Este Lica Campionilor Asiei!
Parca prea repede...
Mai terminati cu imparatii, regii, seicii si alte mizerii nobiliare. Nu e niciun imparat. Nici macar metaforic vorbind. E un antrenor care are sanse sa-si califice echipa intr-o finala asiatica. Voi l-ati "incoronat" si pe Hagi si acum nu-l mai puteti readuce in realitate, cu picioarele pe Pamint. Incercati sa va atrageti cititori cu un continut destept, nu cu titluri bombastice.
Autorul articolului confunda Liga Campionilor cu Liga Camilelor.
De acord. Dar de Premier League la bani.
nivel de liga 2 la noi
Cartonaș roșu: Hassan 35' (Al Sadd)-Citeste tot
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimic de zis, are calitate Razvan Lucescu, dar cel care a scris articolul asta nu are deloc calitate, poate ai uitat sa mentionezi ca echipa lui Razvan Lucescu a jucat cu un om in plus din minutul 35, ceea ce cred eu conteaza, altfel nu cred ca l-ar fi umilit asa de rau pe Xavi, dar nimic de zis, echipa lui a castigat, jos palaria, data viitoare mentioneaza si tu toate detaliile atunci cand scrii un articol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.