Calin Catalin  •  07 Octombrie 2019, 11:24

pt mine e o veste buna .......imi pare rau pt sanatatea lui ......nu are stofa de nationala .........

iulihenry14
iulihenry14  •  07 Octombrie 2019, 11:10
Postat de Christian Ciuca pe 07 Octombrie 2019, 10:01

cum-necum Keseru e acolo-n fata, prezent, ca vulpoiu, da gol mai mereu dar rateaza nepermis de mult, nu da nici pase, el si Puscas sint buni daca mijlocu e ofensiv si-i serveste pe tava, pomanagii cum spun suporterii... am vorbit de ratangii Nationalei si nici acum nu pot sa cred ca Puscas la doi metri singur cu toata poarta n-a dat gol Spaniei, cum a putut rata ocazia aia nu stiu, de-aveam punctu ala eram mai bine, sigur suedejii si norvegienii vor scoate egaluri cu Spania, veti vedea. Il bagi pe Grozav cu Andone pina la urma si Puscas repriza a doua.

Da gol mai mereu? Pe bune? Are 12 goluri in 35 de meciuri. Care mai mereu? Mai mereu cu cine? Cu Malta? Pomanagiu de Puscas are 5 goluri in 10 meciuri. Daca tot o luam pe ratati uita-te cat a ratat Spania, cu fotbalisti de 10 ori mai valorosi decat Puscas. Daca ei au putut sa rateze poate si al nostru sa o faca. Sa fim seriosi, trebuia sa fie 6-1 pentru Spania. Si daca faceam egal cu ei si ne calificam intr-un final la un turneu, ce faceam acolo? Iar ne bagam 11 pe linia portii sau ne uitam cum e umilit Chiriches de toata lumea