Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
Mai trage câțiva ani de Stanciu și gata și cu dânsa, o vedem pe la măruță, poate se apucă de cântat. În rest, sunt curios dacă acest contract între un agent și un sportiv, fără clauze de reziliere pe viață, este unul acceptat la nivel de UEFA și FIFA. Faptul că judecăm la Ciorogârla situații apărute din transferuri internaționale e destul de ciudat. Tot nu ne-a explicat dânsa dacă avea licență să reprezinte în Italia jucătorul, s-a spus că nu, licența ei fiind de prin Dubai, cam cum sunt carnetele de antrenori de la Chișinău sau cele de conducere din Ucraina. Ar mai fi și minciuna aia cum l-a găsit pe Man in liga 2 și l-a obligat pe GB sa se uite, dar vorba ei, cine vorbește mult și tare, în România pare să aibă dreptate.
Dacă era prost mergea la Dinamo si era țepuit de Cortacero, DDB sau Nicolescu. Așa câștiga 4 milioane de euro in 3 ani si da 350.000 unui impresar. Tu gândești?
Ana-Maria Prodan: "Sa plateasca si sa stea cu capul intre picioare pana cand termin".
Se merita sa dea 350,000 ca sa scape de tata asta.
Acest Man s-a încurcat cu tot felul de tepari. Prodanca, Fecesebeu, Becaliotii. Prostia se plătește!
Un om normal nu cred că ar trebui să semneze vreun contract cu borâtura asta . Deci Man își merită soarta , e mai prost decât prevede STAS-ul ...
N-ar putea sa-i plateasca Anei in natura?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.