INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  KAZAHSTAN

Andone și Deac au ratat accederea în finala Cupei Kazahstanului! Aktobe a fost eliminată de Astana

Articol de GSP - Publicat miercuri, 23 septembrie 2015 17:33

Formația lui Ioan Andone, FK Aktobe, a ratat calificarea în finala Cupei Kazahstanului, după ce a remizat, scor 1-1 cu Astana.

În tur, Aktobe fusese învinsă pe teren propriu cu 2-0. Ciprian Deac a fost introdus pe teren în minutul în minutul 57.

Oaspeții au fost cei care au deschis scorul prin Santana în minutul 40, dar gazdele au egalat prin Twumasi, în minutul 68.

A uitat-o pe Ghenea? » Dimitrov are o nouă cucerire celebră: filmați pe străzile din Monte Carlo

„Dacă mănânci o lună de la penitenciar, dai colțul!” » Dănuț Lupu, despre condițiile de la Rahova: „Să mă ierte doamna Rodica, dar la Marriott era mai ieftin ...”