Comentarii (12)
10208153950308502
Florin Gligor  •  29 Ianuarie 2017, 23:17

Deci sa scrii de Tosca si sa nu scrii de imensul furt ce ia u tras barcelonei esti un stelist convins si un fan de al lui real madrid.

agiler
agiler  •  29 Ianuarie 2017, 21:58
Postat de utilizator șters pe 29 Ianuarie 2017, 20:37

Nu pot sa-i sufăr pe Barcelona, asa ca ma bucur ca au pierdut 2 puncte :-) Felicitari lui Toșca care a facut un meci foarte bun, golul egalării nu a fost vina lui. La Sporting Becali era mai mereu mâna moarta, un jucător submediocru, deci ma așteaptam ca Messi, Suarez si compania sa il întoarcă pe toate fețele, insa omul si-a facut treaba foarte bine. Asa e cand te antrenează Becali, chiar si un jucător bun ajunge o gioarsa, bine ca a plecat pana nu isi rata complet cariera!

Tu nu suferi limba romana restul sunt povesti cu femeia ta talpan.

1062432440466057
Cojocariu Iosif  •  29 Ianuarie 2017, 21:36

Mai usor cu fotbalul,mai mult la ***...ce fotbalist a pierdut....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  29 Ianuarie 2017, 21:27

Ce au de zis "fanii" lui Steaua cei ce l-au criticat? Plus Reghe ,mimi ala si Becali.Zicea ca are un singur fundas central adevarat: Tamas. Ei uite ca Tosca (selectionat la Nationala de Daum !! in ciuda "protestelor"!) joaca fundas central la Sevilla impotriva Barcelonei.Ar trebui sa moara de rusine stafful Stelei.

utilizator șters
utilizator șters  •  29 Ianuarie 2017, 21:00
Postat de bakunin pe 29 Ianuarie 2017, 20:40

3 erori logice in 4 fraze; esti totusi departe de recordul tau

Bravo, uite la Palnie ce vesel e, i-au intrat banii de food stamps pe EBT card si azi e cu burta plină :-))

1425838917717550
John Milne  •  29 Ianuarie 2017, 20:47
Postat de bakunin pe 29 Ianuarie 2017, 20:40

3 erori logice in 4 fraze; esti totusi departe de recordul tau

E jurist *** . Hahahahahaha hahahahaha

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  29 Ianuarie 2017, 20:45

Şi ce legătură are fericirea cu... "fascinația", tem belilor??? Tot atîta cîtă are mîncărimea cu mîncărica şi voi cu gazetăria. *** de nenorociți...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

martinpen
martinpen  •  29 Ianuarie 2017, 20:43
Postat de utilizator șters pe 29 Ianuarie 2017, 20:37

Nu pot sa-i sufăr pe Barcelona, asa ca ma bucur ca au pierdut 2 puncte :-) Felicitari lui Toșca care a facut un meci foarte bun, golul egalării nu a fost vina lui. La Sporting Becali era mai mereu mâna moarta, un jucător submediocru, deci ma așteaptam ca Messi, Suarez si compania sa il întoarcă pe toate fețele, insa omul si-a facut treaba foarte bine. Asa e cand te antrenează Becali, chiar si un jucător bun ajunge o gioarsa, bine ca a plecat pana nu isi rata complet cariera!

Jocul bun e in urma faptului ca n-a mai fost omorat la antrenamente cu trx... Stie toata lumea ca in Spania nu prea se face forta...

bakunin
bakunin  •  29 Ianuarie 2017, 20:40
Postat de utilizator șters pe 29 Ianuarie 2017, 20:37

Nu pot sa-i sufăr pe Barcelona, asa ca ma bucur ca au pierdut 2 puncte :-) Felicitari lui Toșca care a facut un meci foarte bun, golul egalării nu a fost vina lui. La Sporting Becali era mai mereu mâna moarta, un jucător submediocru, deci ma așteaptam ca Messi, Suarez si compania sa il întoarcă pe toate fețele, insa omul si-a facut treaba foarte bine. Asa e cand te antrenează Becali, chiar si un jucător bun ajunge o gioarsa, bine ca a plecat pana nu isi rata complet cariera!

3 erori logice in 4 fraze; esti totusi departe de recordul tau

utilizator șters
utilizator șters  •  29 Ianuarie 2017, 20:37

Nu pot sa-i sufăr pe Barcelona, asa ca ma bucur ca au pierdut 2 puncte :-) Felicitari lui Toșca care a facut un meci foarte bun, golul egalării nu a fost vina lui. La Sporting Becali era mai mereu mâna moarta, un jucător submediocru, deci ma așteaptam ca Messi, Suarez si compania sa il întoarcă pe toate fețele, insa omul si-a facut treaba foarte bine. Asa e cand te antrenează Becali, chiar si un jucător bun ajunge o gioarsa, bine ca a plecat pana nu isi rata complet cariera!

  • 1
  • 2
Comentează