Alte știri din fotbal
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Cantonament în Germania și 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Una dintre româncele dispărute sub dărâmăturile unei case in Germania a ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Ce ignorant acest Stefano Pioli , auzi sa tina printisorul pe tusa ! Dar nu-i nimic , majestatea sa hagi, are multi prieteni la Galatasarai si va rezolva problema !
Vorbe, deocamdata, nimic sigur...Dar sigur este faptul ca Galatasaray este o echipa mare din TURCIA! In Europa nu-i chiar asa de mare...
ALIN STOICA 2!
S-a cam grabit Hagi cu baiatul sau.
...minciuni...nu l vrea nimeni...
Intamplarea face sa il fi urmarit pe Ianis de pe cand avea vreo 14 ani.Tehnic si tactic este de nivel european,fizic si mental este sub nivelul marii.Din pacate nici nu are acea indarjire sa traga ca un caine sa isi corijeze aceste lipsuri,asa ca din nefericire nici nu cred ca va confirma vreodata la un nivel mai ridicat decat liga noastra.
Nu este indicat la Galatasaray. Este cea mai mare greseala sa merga acolo deoarece o sa fie comparat cu Gica, de aceia parerea mea este sa nu mearga acolo pentru ca asteptarile sunt foarte mari. Mai bine o sa fie pentru el la Pescara sau de ce nu la Viitorul. Baiatul are nevoie de jocuri, trebuie sa joace pentru a progresa si mai mult. Viitorul este cea mai buna adresa.
Da, dar taica-sau a avut bani sa-si faca echipa.
meci de meci nu joaca nici cr ronaldo. bafta :)))
Numa in echipa lu tasu are loc, Viitorul e echipa lui. Nu va mai chinuiti asa. Daca il cearta careva sare de *** in sus si fuge la tasu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.