Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Asked whether he considers this a great honour, he shrugs. "Yeah, sure, but you know Romania is not a big country."..... A raspuns cinstit nu??????
mestere. a fi nationalist inseamna sa faci ceva pentru tara ta. ceva concret. sa sustii ca tara ta e mare si frumoasa si ca o iubesti nu e destul.
Bai radumare dobitoc care esti, aici nu e vorba de dinamovisti, e vorba de prostiile pe care le scoate din gura aia de cal, prostanacul de chichires...dar la ce radumare idiot esti, n-are importanta.
sa ceara atunci azil în anglia şi să joace pentru ei.
voi , echipa , ca si cainii vagabonzi de pe strazi , creatzi aceeasi imagine negativa tarii !!!!!!
www.theguardian.com/football/2013/nov/02/tottenham-vlad-chiriches-everton-premier-league _____________________ Care il injura, il injura degeaba. Chiriches a raspuns sincer si corect.
N-are cu ce sa contribuie, omul face parte exact din categoria pe care o dispretuieste.
Cu tot respectul , dar afirmatia sau gluma (in cazul in care aceasta a fost intentia ta) este 1nepta . Nu , nu sunt moldovean , dar nici nu m-ar fi deranjat daca locatia nasterii ar fi fost acolo
Si tu cu ce contribui ca s-o imbunatatesti?
si n'are dreptate? acum de ce sa tragem in el? avem 20 de milioane de locuitori si pe plan fotbalistic n'am mai reusit nimic de multa vreme. la campionate finale nu ne'am prea calificat de multisor, campionatul este foarte slab iar in UCL nu trecem mai departe. singura competitie europeana unde am mai scos capul, dar si acolo firav a fost EL (respectiv cupa UEFA) unde steaua a ajuns intr'o semifinala si intr'o optime iar rapid in sferturi. cam putin pentru ultimii 10 ani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.