Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Fete, Fete, Fete sexy si rafinate pe htttp://www.SelectEscort.ro go and check it htttp://www.SelectEscort.ro
Un "ziarist autentic" afirma ieri cu gura pana la ureichi ca "Chivu e pe faras si ca a intrat in disgratia lui Benitez". Eu inteleg libertatea presesei, dar chiar asa orice nechemat poate sa lanseze in scris ce viseaza noaptea sau cea ce isi doreste el? Eu cred ca tipi de genul asta nu fac decat sa va dezonoreze meseria si ar trebui sa va detasati de ei.
chivu printre putini romani care nu ne face tara de ras...desigur alaturi de mirel radoi!!
si ce tot il mancati de cur pe chivu ca nu e titular cu benitez, ba ca dupa meciul din supercupa si-a pierdut locul in echipa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.