Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Imaginile care au provocat panică în Spania: cum a fost surprins Lamine Yamal după semifinala de la CM
0
FIFA vrea pauză ca în Super Bowl în finala Campionatului Mondial: 30 de minute?!
0
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Pentru ultima a lui Leo sau pentru prima a lui Jude?
0
Înfrângerea Franței, urmată de peste 160 de arestări în Paris și Lyon
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
atunci cand fazele unei partide imi solicita minima atentie, ma gandesc fara sa vreau la candidatura lui gica popescu si incerc sa-mi dau seama care este schema: ori are vreo garantie - stim noi de care, nu intru in amanunte - ca procesul secolului (ca durata, vreau sa precizez!) nu se va lasa cu urmari pentru persoana sa, ori - din cu totul alt punct de plecare privind problema - prin aceasta ostentativa candidatura spera sa influenteze si "chestiunea aflata inca inca inca pe rol". nu aprofundez chestiunea, fazele terne ale partidei pe care o urmaresc nu sunt chiar atat de multe si ma intorc la ce am in fata ochilor, renuntand la dedesubturi pe care oricum sunt prea mic ca sa le p
Tu nu mai mori, bah? ... Vezi ca a vomitat Olga in Kripton ... du-te si linge!
Ce sa facem si cu expiratul acesta ? Sa ne ajute sa nu ne calificam nici la european ?
Vai de "peezdah" lu "moutah" daca asa gandesti...
Știi că funcțiile astea de conducere nu sunt ptr. oricine. Sunt ptr. jucătorii de categorie grea, ăia mici cu cașchesechele pe căpățâni sunt doar ptr. a stârni efectul de gloată în extaz la Poarta Raiului ( FRF) în cazul nostru.
lasa-l ca sta prost cu vederea. i te adresezi degeaba, probabil nici cu auzul nu sta minunat. pai, cand confunzi un jucator de sumo cu un jucator de fotbal, vezi jumatate din dublu ! adica ? nu prea bine..)))
” La conducerea fotbalului românesc ” . La conducere, are timp, e tânăr. De ce să se compromită ACUM cum au făcut-o alți mari fotbaliști? N-are sens!
Vezi ce faci cu stratul tau de grasime!Respect Cristi Chivu!Un jucator mare...care a dominat vestiarul pe unde a jucat...ii prevad un viitor frumos la conducerea fotbalului romanesc!
printre cei mai buni jucatori romani din istorie,ultimul romas castigator de UCL.unul dintre cei mai titrati.Respect!
bate vantu prin redactie pe la astia si a cazut "b" in in jos "p" :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.