Alte știri din fotbal
U Cluj s-a luat la trântă cu propriile recorduri! Moment de sărbătoare pentru Dan Nistor
0
Steaua '86 cere indemnizații de merit, Pițurcă plusează: „Colegi de-ai noștri s-au stins din cauza situației financiare”
0
Nicolae Badea rupe tăcerea! Ce a spus despre lucrările la noul stadion Dinamo: „Folclor de proastă calitate”
0
Adrian Mutu, reacție contra curentului despre noua siglă a lui Dinamo: „Mie îmi place, sincer!”
0
Știri din fotbal internațional
Vrei să cumperi un bilet de 2 milioane de dolari la finala Mondialului? Gianni Infantino: „Vă aduc personal un hot-dog și o cola”
0
Starul lui Real Madrid a reacționat după ce a fost pălmuit de un coleg: „Despre asta este vorba”
0
Tehnologia care revoluționează 80% dintre stadioanele din Spania
0
Arsenal a confirmat prima plecare de la echipă, imediat după calificarea în finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
5
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
12
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
Ce surpriza!
Care este problema cu Tătă pt. voi? Dacă stă pe bară și îi merge banul, vă doare undeva ? Ca canero de serviciu.!!!
E o mare greseala pentru Tatarasanu ca a acceptat sa mearga la o echipa la care porneste din start ca rezerva. Asta daca il mai intereseaza nationala. Daca Antony Lopez a fost crescut acolo, Tatarusanu porneste cu un handicap imens. Este mult mai greu pt un portar sa-si castige un loc de titular decat pt un jucator de camp. Poate nu e tarziu sa se razgandeasca.
Fundasii centrali e buba la noi, trebuie gasiti urgent doi fundasi tineri si buni care sa intre titulari in locul expiratilor Sapun si Grigore!!!
Oricum lui Lopez ii expira contractul la...anul, asa ca Tata mai are un pic de asteptat!:))) Pana atunci, o sa apere prin...cupe cel mai probabil!
Are totusi un defect si Radu, e varza la centrari! Speram sa progreseze, daca nu, e jale mai ales cu echipele nordice! Prunea stie de ce!:)))
Cat timp il avem pe Radu care are un potential imens la o varsta asa frageda suntem asigurati ptr urmatorii 15 ani pe postul asta.
nu prea cred ca-i mai pasa. la fel ca lui pantilimon. dar ultima problema pe care o are romania e postul de portar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.