Comentarii (72)
alenb
alenb  •  09 Septembrie 2020, 16:55
Postat de viforul pe 09 Septembrie 2020, 16:21

Ai dreptate, însă l-ai văzut pe copilul nord irlandez? Ăla chiar a fost bun! Și apoi nu contează cit de rapid se petrece faza. Trebuie sa intervii și sa salvezi ce se poate salva! Asta e diferența dintre un portar de duzina și unul bun! Ma rog, aici nu e vorba de Mr. T , ca el nu face parte din nici o categorie din astea...

Cum nu conteaza cat de rapid se petrece, uneori ai timp sa iesi pe centrare, alteori nu. Mie la faza aia nu mi s-a parut ca avea timp, recentrarea fiind din cativa metri, altii zic ca putea interveni, pareri si pareri..

sibelius
sibelius  •  09 Septembrie 2020, 16:49
Postat de bazinga pe 09 Septembrie 2020, 15:32

Tatara e foarte destept ! Nu va apara niciodata la Milannumai daca isi frange gatul Dona, in schimb e titular fara drept de apel la nationala- un adevarat miracol, girat de Radoi 100 % ! 4 -5-6 meciuri pe an sunt suficiente ca sa nu isi iasa din forma- media e de un meci la 2 luni, e bine ! Important e pentru el doar contul din banca, credeti ca il mai intereseaza sa apere ?

Niste prosti aia de la Fiorentina si Nantes unde apara 25-30 de meciuri/an, nu?

sibelius
sibelius  •  09 Septembrie 2020, 16:47
Postat de viforul pe 09 Septembrie 2020, 16:21

Ai dreptate, însă l-ai văzut pe copilul nord irlandez? Ăla chiar a fost bun! Și apoi nu contează cit de rapid se petrece faza. Trebuie sa intervii și sa salvezi ce se poate salva! Asta e diferența dintre un portar de duzina și unul bun! Ma rog, aici nu e vorba de Mr. T , ca el nu face parte din nici o categorie din astea...

Ce a facut "copilul ala" in meciul urmator? A luat 5.

viforul
viforul  •  09 Septembrie 2020, 16:24
Postat de bazinga pe 09 Septembrie 2020, 15:32

Tatara e foarte destept ! Nu va apara niciodata la Milannumai daca isi frange gatul Dona, in schimb e titular fara drept de apel la nationala- un adevarat miracol, girat de Radoi 100 % ! 4 -5-6 meciuri pe an sunt suficiente ca sa nu isi iasa din forma- media e de un meci la 2 luni, e bine ! Important e pentru el doar contul din banca, credeti ca il mai intereseaza sa apere ?

Adevărat! Cred ca și acum săracul se întreabă ce au văzut echipele alea la el? In fine, timpul trece, leafa merge......

viforul
viforul  •  09 Septembrie 2020, 16:21
Postat de emil1986 pe 09 Septembrie 2020, 16:10

***

Dus unde?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

viforul
viforul  •  09 Septembrie 2020, 16:21
Postat de alenb pe 09 Septembrie 2020, 16:02

Cred ca exagerezi, au fost atatea meciuri in care a inchis poarta. Sa nu-mi spui ca a gresit la vreun gol in Austria ca atunci chiar esti subiectiv. Cat despre neiesitul pe centrare in Irlanda de nord, faza a fost rapida, si recentrarea a fost din scurt, din din cativa metri,nu mi s-a parut ca avea timp, nu trebuie sa ne raportam la filmele cu Spider man, plus ca un pic de ingaduinta fata de portari nu strica, ei cand gresesc le sare toata lumea in cap, un atacant cand rateaza e bine merci.

Ai dreptate, însă l-ai văzut pe copilul nord irlandez? Ăla chiar a fost bun! Și apoi nu contează cit de rapid se petrece faza. Trebuie sa intervii și sa salvezi ce se poate salva! Asta e diferența dintre un portar de duzina și unul bun! Ma rog, aici nu e vorba de Mr. T , ca el nu face parte din nici o categorie din astea...

emil1986
emil1986  •  09 Septembrie 2020, 16:10
Postat de viforul pe 09 Septembrie 2020, 15:37

I-am vazut valoarea cu toții, nu?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

viforul
viforul  •  09 Septembrie 2020, 15:38
Postat de alenb pe 09 Septembrie 2020, 15:34

Si cine ai vrea sa fie titular la nationala?

Singurul răspuns pe care-l am e ca știu cine nu trebuie sa fie acolo...........

viforul
viforul  •  09 Septembrie 2020, 15:37
Postat de alenb pe 09 Septembrie 2020, 15:32

Adica n-are valoare Tatarusanu? Este cel mai bun portar al Romaniei de multa vreme, a fost titular la Fiorentina si Nantes iar acum nu e o rusine sa fi rezerva la Lyon.

I-am vazut valoarea cu toții, nu?

alenb
alenb  •  09 Septembrie 2020, 15:34
Postat de bazinga pe 09 Septembrie 2020, 15:32

Tatara e foarte destept ! Nu va apara niciodata la Milannumai daca isi frange gatul Dona, in schimb e titular fara drept de apel la nationala- un adevarat miracol, girat de Radoi 100 % ! 4 -5-6 meciuri pe an sunt suficiente ca sa nu isi iasa din forma- media e de un meci la 2 luni, e bine ! Important e pentru el doar contul din banca, credeti ca il mai intereseaza sa apere ?

Si cine ai vrea sa fie titular la nationala?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează