INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  MLS

Cociș a marcat în prima etapă din MLS sub ochii lui Pirlo și David Villa

Sursa foto: Guliver/GettyImages

Articol de GSP - Publicat luni, 07 martie 2016 09:52

Răzvan Cociș a marcat pentru Chicago Fire în meciul împotriva formației New York City. Chiar și așa, echipa lui Cociș a fost învinsă cu scorul de 4-3, în prima etapă a campionatului.

Mijlocașul român a jucat timp de 81 de minute și a înscris primul gol al echipei sale, în minutul 19.

La New York City, Andrea Pirlo și David Villa au fost integraliști.

Cociș s-a transferat în MLS în vara anului 2014.